Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor menthetetlen 1 kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor menthetetlen 1 kapcsolat már?

Figyelt kérdés
Mi volt az a pont amikor ezt láttátok és szakítottatok vagy elváltatok,és meddig tartott a kapcsolat?
2018. jan. 26. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Akkor amikor már egyik fél sem akar javítani a kapcsolaton. Nem szakítottunk, rendbe hoztuk kő kemény munkával a dolgot. Azóta házasok vagyunk.
2018. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor már nem volt se bizalom,se tisztelet.

Megcsalás miatt.

N

2018. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Amikor kipletykált olyan dolgokat rólam a szüleinek, amiket én sohasem mondtam volna el nekik. Még 5 évig tartott, vártam, míg nőnek a gyerekek.
2018. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk nem volt már meg a szex, elutasitott, hiaba beszeltunk erről és szoban akart valtoztatni rajta a tetteiben nem. Engem pedig ugyanígy nem erdekelt az hogy ő mit erez, hat sorozatosan megbantottam veletlenul és szánt szándékkal is, (nem volt más pali) de ő folyamatosan feltekenykedett és így szepen elmartuk egymast a másiktól.
2018. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#2 Ez inkább fordítva volt nem? Megcsalt, mert lenézted, és nem bíztál benne. Ez a jellemzőbb verzió. Persze a te szemszögedből ez biztos kellemetlenebb lenne. Soha nem is ismernéd el, még magadnak sem.


Olyan nincs, hogy menthetetlen. Olyan van, hogy az egyik fél nem akarja menteni. Amikor ezt megérti, és elfogadja a másik fél is, az az a bizonyos pont.

2018. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vajon a nők mit nem értenek azon, hogy ez nem a féjszbúúúúk? Annak ellenére, hogy azonos az ikonja, itt nem lájkolni kell, hanem értékelni. A nem tetsző válasz is lehet hasznos, a tetsző meg ártalmas. Ráadásul ez a jellemzőbb itt.
2018. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor levegőt se tudtam úgy venni, hogy ne kritizáljon.
2018. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!