Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny a párom a meleg barátomra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom azért mert a kelleténél több időt töltesz vele.
2018. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor rokonra is féltékeny lenne? Vagy barátnőre?
2018. jan. 27. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha nincs meg köztetek a megfelelő jarmonia, nem bízik benned, mert nem fordítasz rá annyi időt, mint korábban.


Én is így éreztem, a haverjaitól el akartam szeparálni, mert amikor lett volna egymásra időnk, pl. Esténként összebújni, akkor se akarta. Ez abból ered, hogy valami nincs rendben körülötted, valamiért elbizonytalanodott benned.


Irányítani akarod? Agyadra megy a jelenléte? Akkor hiába adsz neki tanácsokat, csak válogatásnak fogja venni. Ez azért van, mert megbántottnak érzi magát. Nem tart hitelesnek.


Nekem ilyenkor egy szerelmeskedéssel végződő kellemes nap megfelelően helyre tudja rakni a dolgokat.

2018. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Ezen a kommenteden kérdező jót röhögtem. :D :D :D


A párod valószínűleg önbizalomhiányos és nem bízik benned.

Amúgy egy meleg pasira miért kell féltékenynek lenni?

Az a pasi beszélt már a pároddal, és biztosította róla, hogy ő 100%-ban meleg?

A párod biztos fél attól, hogy mivel a másik pasi, ezért valami vetélytársat lát benne.

2018. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem azért féltékeny a meleg pasira, mert az beleszeret a nőbe. Hanem attól,hogy meleg, még férfi. A nő pedig nő. És egy hetero nő bele szerethet egy meleg pasiba, függetlenül attól,hogy van párja vagy az a másik pasi éppenséggel meleg. A vonzalom ellen nincs mit tenni.
2018. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy féltékeny, lehet, hogy csak nem bírja a homókat - de azis lehet, hogy sima kisajátító,és majd a barátnőktől, rokonoktól is el akar szeparálni.
2018. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mer nagyon féltékeny típus :)
2018. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!