Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most meleg? Féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most meleg? Féltékeny?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel régen nagyon jó barátok voltunk és mindig mindenfele együtt csavarogtunk buliztunk stb szinte egyátalán nem voltunk külön.Aztán volt egy összeveszésünk és azóta nem olyan már a barátságunk. De viszont arra lettem figyelmes pár hónapja hogy a srác eléggé sűrűn néz engem szünetbe cigizés közbe de ha arra fordulok elfordítja a fejét. Meg ha van barátnőm akkor akkor olyanokat mond nekem ha a csajnak f@sza lenne akkor én szívesen bekapnám neki meg ilyenek meg másokanak fikázza a barátnőmet.

2013. márc. 7. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira rosszban vagytok, hogy töle nem mered megkérdezni?
2013. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarom tőle kérdezni mert az olyan fura most megkérdezzem tőle hogy meleg-e?
2013. márc. 7. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Kideríthetjük ha gondolod:)
2013. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2013. márc. 7. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:

először is rendbe kéne hozni a kapcsolatot kettőtök között

nem mindegy mi volt a veszekedés alapja sem, sőt lehet valamit mondtál esetleg, ami miatt így viselkedik

lehet beszélgetnétek kiderülne ez magától is és nem kéne megkérdezni N

2013. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van egy ilyen selytésem egyébként csak nem vagyok teljesen biztos benne, mert végül is amikor így össze vesztünk akkor ő sírt is utánna meg elment haza.
2013. márc. 7. 10:49
 7/7 Andii1 ***** válasza:
83%
tuti meleg xd
2013. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!