Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig azon aggódom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azon aggódom, hogy terhes leszek, a párom szerint ez már beteges (? )

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, azóta óvszerrel védekezünk, sose volt baleset. A ciklusom 30-32 napos, de így is előfordul, hogy késik 2-3 napot.

Pár hónapja allergia miatt (és az arra szedett gyógyszer miatt) 8 napot késett, most az egyik fogam gyulladt be, abba kaptam gyógyszert (elég erős lehetett, mert másnapra rendbejött) ez volt hétfőn. Szerdán vagy csütörtökön kellett volna megjönnie, de már szombat és semmi.

Tesztet nem vettem, mert az nem változtat semmin, és lehet, nem is lenne pontos, még várok. De közben meg belül nyomaszt ez az egész.


2018. jan. 27. 15:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Minden hónapban aggódok, van hogy attól kezdve, hogy az előző elmúlt, hogy mi van, ha a következő majd nem jön meg, mert nem lehet mindig megúszni a végtelenségig.


Fogamzásgátlót nem szedhetek, nem is szednék, mert abban még ennyire se bízom.

2018. jan. 27. 15:41
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez beteges félelem.
2018. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodtan stresszeld csak magad, hamarosan daganatos leszel, ha így folytatod. Ezt akarod?

A rák kialakulásának első számú oka a folyamatos stesszben való élés. És te ezt csinálod minden egyes hónapban.


Komolyan, hány éves vagy? Akkor ne d..gjatok, ennyi.

2018. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért ez szerencsére nem így működik.
2018. jan. 27. 15:45
 5/24 anonim ***** válasza:
34%

De, pontosan így működik.

[link]

[link]

[link]


Anyukámnak sz..r volt a gyerekkora. Stresszfaktor.

Munkahelye is stresszfaktor volt.

44 évesen rákot diagnosztizáltak nála. Tavaly 56 évesen meghalt.

Teljesen egészségesen élt, nem dohányzott, nem ivott alkoholt.


Van még kérdésed?

2018. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

A teszt a mensi elmaradásától kezdve kimutatja a terhességet. De feleslegesen parázol, én egész életemben óvszerrel védekeztem és sosem volt semmi baj.

N 40

2018. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

Ui.: Tessék, stressz hatásai a szervezetünkre, egy kis olvasmány, hogy okosodj!!!


[link]

[link]

[link]

[link]

2018. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5, Az emberek 99%-át komoly stresszhatások érik.

A rákra való hajlam a génekben van jelen (ezért nem lesz rákos minden dohányos) sajnos, és kialakul annál, aki arra hajlamos, ez igaz.

Depresszió ugyanez. Az is csak annál jelentkezik, aki hajlamos, mindegy, mekkora nyomás alatt éli az életét.


A stressz meg sajnos nem olyasmi, hogy akkor eldöntöm, hogy megnyugszom, mert az még nem oldja meg a problémát, és nem is megy csettintésre.

2018. jan. 27. 15:51
 9/24 A kérdező kommentje:
Illetve beszélhetnél velem azért rendesebben is, értem, hogy ez egy fórum, de én sem esek neked azért.
2018. jan. 27. 15:52
 10/24 anonim ***** válasza:
14%

Persze, fogj mindent csak a génekre. :D


De sebaj, te is csak a nyugati orvoslás agymosott páciense vagy.


Nyiss egy kicsit a világ másik felére is.


Most miért baj, ha egy kicsit felvilágosítalak olyanban, amiben jártasabb vagyok, mint te?

Fáj, hogy valaki tájékozottabb valamiben, mint te? És te ahelyett, hogy hallgatnál, még te utasítod rendre az embert.


Nembaj, nyugodtan stresszeld csak magad, a te életed, te b..szod el mindig. Szóval, erről csak ennyit.

2018. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!