Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert viselkedik igy?

Figyelt kérdés

A baràtommal 2 ève vagynk egyutt, az egyetlen gond hogy èn kulfoldon tanulok es csak vakacioba vagynk egyutt.


Tavaly sikerult kihoznom 3 honapra hogy dolgozzon. A lenyeg hogy az elso 10 honap nagyon jol ment akkor is ha tavol voltunk egymastol, mindig felviditott, boldognak ereztem magam akkor is ha nem voltunk egymas mellett. A baratom sokat szenvedett a kapcsolati teren, mert vagy megcsaltak vagy elhagytak es senki sem tisztelte meg ugy ahogyan kellene. En joban rosszban mellette vagyok, nagyon sokat segitettem rajta amit ugy erzek hogy nem becsuli meg. Jott az evfordulonk nem kaptam ajandekot tole es a szuletesnapomra se mert nem volt penze, engem nem erdekelt nem haragudtam meg ra es mai napig sem, mert nekem nem az ajandek fontos hanem hogy vele legyek. Egy idelye most ugy erzem hogy valamit eltitkol elolem, keveset beszelunk mert nem nagyon elerheto, akkor is amikor beszelunk ugy ir mintha egy haverja lennek es a legfontosabb mindig mindent megkommental amit csinalok, nem tetszik pl. hogyan oltozkodok vagy hogyan beszelek stb. Probaltam elmondani neki hogy megvaltozott de o letagadja es a vegen meg mindig en leszek a hibas soha nem ad nekem igazat. Szoba hoztam neki hogy regebb milyen szepen beszelt velem es en a legboldogabb lany voltam o meg aztmondja hogy most azert nem tud ilyeneket irni mert en allandoan hisztizek. Nem erzem a torodest e reszerol egy cseppet sem, mindig a baratokkal van es amikor felhivom megkerem mikor hazaer irjon ram hogy beszeljunk de soha nem ir ram a vegen. Tobbszor feltettem a kerdest hogy szakitsunk-e? De a valasza mindig az volt hogy nem, en pedig nyugtalan vagyok mert erzem hogy valami nincs rendben.



2018. jan. 28. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötözködik, akkor alapjáraton konfliktus generál, te meg szépen belesétálsz és te leszel a hisztis tyúk. Ilyet akkor csinálnak, ha szakítani akarnak de nincs tökük hozzá. Nem azt kell kérdezni, hogy szakítsunk-e mert a döntés ugyan úgy az övé lenne. Neked kell azt mondani, hogy szakítunk. Emellett meg több érv is szól: távkapcsolat, tisztelet hiánya, kommunikációs problémák, hanyagol, nem figyel rád annak ellenére hogy mondod mi a problémád. Ha úgy érzed mindent elmondtál neki és mindent megpróbáltál, akkor itt az idő kimondani a szakítást és nem megvárni amég ő szüli meg. Mert most úgy néz ki, hogy előkészíti a terepet előtte, lehet még érleli a bátorságot hozzá.
2018. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felejtős ez a kapcsolat. Ő így elvan, mint a befőtt, mert nincs más, és elég ha csak akkor van társaságodban, amikor ő igényli. Ne engedd, hogy húzza az idődet egy ilyen...
2018. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az miért kérdés, hogy szakítsatok-e?.

Az egy kijelentő mondat, úgy látom épp itt az ideje.

Nem vág eret, azon ne aggódj.

2018. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

" A baratom sokat szenvedett a kapcsolati teren, mert vagy megcsaltak vagy elhagytak es senki sem tisztelte meg ugy ahogyan kellene. En joban rosszban mellette vagyok, nagyon sokat segitettem rajta amit ugy erzek hogy nem becsuli meg."

Nos, ezért csalták meg, ezért hagyták el. Fogalma sincs a párkapcsolat mibenlétéről, s ami rosszabb, nem is nagyon akar tanulni a korábbi hibáiból.

2018. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!