Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről a szituról vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a szituról vélemény?

Figyelt kérdés

A jó öreg "jóval később megyek haza mint azt igértem, de ba*ok szólni az asszonynak, sőt a telefont se veszem fel".

Első ilyen után, több éves kapcsolatban, szakítanátok ezért, ha amúgy a férfi nem egy bulizós típus, és vszinű nem sűrűn fordul elő többet? Elég ramaty állapotban vagyok, ezért kérlek csak akkor válaszolj, ha tudsz segíteni! 22L



2018. jan. 28. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem izgat. Mondjuk én bízok a páromban és tudom, hogyha kimarad, akkor se csal meg, de nálatok nemtom ez mennyire áll fent.
2018. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Mindenkinek kijár egy kis "ferde" este. Simán lehet találkozott valami régi cimborákkal és nem tudott ellenállni annak, hogy megigyanak valamit. Elsőre biztos elnézném neki.


Béke!

2018. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd élni szegényt, ha alapból se sokszor jár ki. Nem kell megfojtani. Két külön ember vagytok. Aggódhatsz érte, de nem köteles minden lépéséről beszámolni. Ha nem csal meg, akkor nem igazán a te ügyed.
2018. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez mindig a kapcsolattól függ, bizalomtól, a mélységétől.

Nálam is előfordult hosszabb kapcsolatban és a páromnál is. Nem várt találkozás régi ismerőssel, kolléga hirtelen ünnepelni akart, stb. Van mikor az ember annyira jól érzi magát, a többi kikapcsol, például, hogy illene haza szólni. Természetesen, ez nem minden napos dolog, de ritkán előfordulhat.

2018. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem szabad megfojtani az embert! 😬
2018. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom megfojtani, de nálunk nem ez a szokás. Ha írt volna egy annyit "kések" akkor nem haragszom meg rá. De megígérte hogy X-re haza ér. Órákkal később jött haza.
2018. jan. 28. 09:30
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Ezen fölösleges túl sokat agyalni. Főleg nem kell egyből megcsalást vizionálni. Ha valaki félre akar(na) kefélni, az könnyen lehet, hogy gondoskodna alibiről, vagy éppen haza is szólna, hogy "jaj, túlóráznom kell".
2018. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Ezért képes vagy szakítani? Akkor tedd meg. Az a több éves kapcsolat xart se ér, ahol ennyi elég hozzá.
2018. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Szakítani ezért? Egy kis hibáért? Mi van manapság az emberekkel,hogy egyetlen kis ballépést sem képesek már elfogadni? Tisztelet a kivételnek! Persze te tudod,hogy döntesz,végtére is nekem mindegy.
2018. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket az alap dolgokat át kéne beszélni az elején.

Pl mert bármikor érheti baleset a másikat, illik szólni. Sose azon agyaltam, hogy esetleg mással van, hanem valami baj érte, vagy valamelyik barátját. Egyszer elmulasztotta, hogy hazaszoljon, elmondtam, hogy engem nem zavar, ha szórakozik, csak egy majd jövök beültünk valahová üzenetet dobjon, nem állok neki feleslegesen aggódni. És betartotta.

A baj, ha nem bizalomra épül a kapcsolat, és nem kommunikálnak ilyen dolgokról a felek.

2018. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!