Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre lehet még hozni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet még hozni ezt a kapcsolatot vagy vesztett ügy?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, jól megvagyunk, néha vannak kissebb vitáink, de viszont az utóbbi 2-3 hónapban azt kezdtem érezni, hogy inkább lennék egyedül, mint vele. Annyira idegesítő kezdett lenni, hogy sokszor inkább csak elmenekülnék valahová, távol tőle. Heti 4-5 alkalommal találkozunk, mivel még nem élünk együtt, akkor is egész napokat töltünk együtt, viszont amikor nem találkozunk is az egész napot végig kell beszélgetnem vele üzenetben. Számomra ez már tarthatatlan, semmire nem tudok koncentrálni, mert állandóan vele kell beszélni, foglalkozni kell vele, mikor ezt megmondtam neki, akkor kiborult és el volt keseredve. Sokszor már a szakításon is elgondolkodtam, de azt nem akarom, mert nagyon kiakadna és nem tudom mire lenne képes emiatt és egy idő után nagyon hiányozna és vissza akarnám kapni, de már nem bírom elviselni a mostani helyzetet.

Ő az első komolyabb kapcsolatom, viszont néha megfordul a fejemben, hogy milyen lehet mással. Tudom, hogy eléggé szemétnek tűnök, de nem tudok mit tenni ez ellen. Neki volt már előttem komolyabb kapcsolata és azért kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen lehet mással.

21/F 20/L


2018. jan. 28. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Szétoszlott a köd, most látod, milyen vele valójában. Ha nem tetszik, szakíts!
2018. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd el. Én 20 éves lány vagyok, és pont ezért SOHA nem kezdenék ennyi idős fiúval. Éretlenek,tapasztalatlanok,önzők. Persze ez így van rendjén. 10 év múlva a tenyereden fogsz hordozni egy 20 éves lányt.
2018. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 éves ide-oda, de ez akkor sem normális, hogy napi egy óra szabadidőm nem lehet, mert vele kell foglalkoznom folyton.
2018. jan. 28. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves #2-es, a kérdező nem önző vagy éretlen, hanem már nem szerelmes. Ha valaki rá van cuppanva a párjára az egy idő után eléggé fojtogató tud lenni, ez egy kapcsolat elején természetes, később már inkább idegesítő.

Én 4 éve vagyok a párommal és nem csacsogunk egész nap, dolgozom én is, meg ő is, vannak hobbijaink, barátaink, megadjuk a másiknak a teret, így legalább van miről mesélni a másiknak a nap végén.

Kérdező: "Sokszor már a szakításon is elgondolkodtam, de azt nem akarom, mert nagyon kiakadna" - Szerintem jobb ha szakítasz, hiába fog kiakadni a barátnőd, mert hosszú távon neked is és neki is így lesz a legjobb, mivel ő a viselkedésével előbb-utóbb teljesen meg fogja ölni ezt a kapcsolatot és jobb ha nem fajulnak el odáig a dolgok, hogy teljesen megutáld őt.

2018. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tenyéren hordozás nem azt jelenti, hogy folyton egymás seggében vagyunk.

Igenis baeomi idegesítő lehet, engem is a halálba kergetne, ha folyton írogatnom kellene a barátnőmnek, különben azt hiszi, hogy nem szeretem. Nem. Ha a barátaimmal vagyok, akkor rájuk figyelek. Nem úgy értem, hogy fel sem veszem a telefont, mert akármi történhetett. De írogatni ne fogok. Úgyis találkozunk, személyesen elmesélek mindent.

2018. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!