Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós a párom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós a párom, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt eddig nem volt gond de meghalt egy közeli ismerőse és azóta teljesen kifordult ön magából, iszik, nem kell ki az ágyból egész nap és ha pl nem ízlik neki amit főztem elkezd csapkodni meg a gyerekkel is kiabálni.Már a munkahelyéről is ki rúgták mert nem járt be. Nem tudom mit tehetnék? Beszéljek vele hogy forduljon pszichológiai szak rendelésre vagy költözünk el?

2018. jan. 29. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el szakemberhez, de ne most hagyd magára, mert még rosszabb is lehet a helyzet, mint most. Támogasd, beszélgess vele, érezze, hogy nincs egyedül és bármit elmondhat.
2018. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg próbálom de remélem nem fog érte őrjöngeni. Ettől félek a legjobban hogy kiborul ha felhozom a témát.....
2018. jan. 29. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb semmit sem tudsz tenni. Az én párom is depressziós volt és emiatt szakított is velem. Semmilyen segítséget nem fogadott el, hiába könyörögtem.
2018. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam teljesen le csúszni mikor szeretem?
2018. jan. 29. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először Te menj el pszichológushoz. Talán ő tud tanácsot adni, mit hogy csinálj, mit mondj, hogyan vedd rá a férjedet a terápiára.
2018. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!