Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon depressziós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon depressziós, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Szed rá gyógyszert is, de így is előjön néha neki. Ilyenkor csak fekszik a sötétben és sír. Ha odamegyek hozzá, elküld a fenébe. Szeretnék rajta segíteni, de nem tudom hogyan

Van itt valaki, akinek hasonló párja van?



2015. jan. 5. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány ?
2015. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak hagyd beken. Ha ujra normalis lesz elmondja, ha tenyleg volt/van valami gond, bar valoszinuleg nincs semmi...
2015. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A párom férfi

Egy ideig csak hagytam, úgy voltam vele, hogy nem tudok igazán mit tenni.

Mindig bocsánatot kér és rosszul érzi magát, ha véletlenül megüt, vagy úgy beszél velem, mint valami jött-menttel.

Viszont már nagyon erős a kapcsolatunk, többször kért már sírva, hogy segítsek, de ő sem tudja megmondani, mit tehetnék

2015. jan. 5. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Várj, bánt téged? :o Rendben van, hogy megbánja, de egy nőt akkor sem ütünk meg!!! Szerintem beszélj vele, és lehet az sem ártana, ha közösen elmennétek pszichológushoz
2015. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagyon nehéz ilyen helyzetben segíteni, viszont szüksége van rád! Talán tényleg jót tenne, ha együtt mennétek pszichológushoz, így jobban megértenéd a problémáját és talán tanácsokat is kaphatnátok.
2015. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manócska1 ***** válasza:
szerintem is próbáld rábeszélni,hogy menjetek el közösen pszichológushoz
2015. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 évig éltem együtt egy mániás depresszióssal és k.b. hasonló idealista gondolataim voltak az első pár évben, mint neked, meg néhány válaszolónak itt. A kegyetlen valóság viszont az, hogy sem a szerelem, sem a türelem nem gyógyítja a depressziót, csak ki fog zsigerelni középtávon és mivel végtelenül önző kórkép ezért úgy fogja keverni a lapokat, hogy minél tovább tudja szívni az életerődet.

Akit én otthagytam 15év után, az 3 hónapig verte magát a földhöz, aztán rájött, hogy már nincs hozzá közönség és összekapta magát, megkockáztatom jobban volt, mint az én időmben bármikor, aztán szépen visszaesett amikor sikerült ismét pasit fogni.

2015. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!