Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem vagyok képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok képes túllépni a volt pasimon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem ő magán, mert én szakítottam vele, mert nem bánt velem jól. De az hogy azt mondta hogy én senkinek se fogok kelleni azzal megbántott, és nem hiszem, hogy más férfinak én kellenék párkapcsolatra.
2018. jan. 31. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban ezt, hogy nem fogsz kelleni másnak ezt nagyon gyorsan verd ki a fejedből! Tőrödj sokat magaddal, csináld azt amitől jól érzed magad, kezdj el ismerkedni és szépen lassan újra vissza jön az önbizalmad. Nekem is mondtak már ilyet és sokáig nem is hagytam el ez miatt az akkori barátomat, de így utólag jó nagy hülyeség volt. Nem szabad az ilyeneknek hinni!! :)
2018. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépd át az egész múltat... ;)
2018. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!