Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok tullepni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tullepni a régi kapcsolatomom?

Figyelt kérdés

Egy évet voltunk együtt előző párommal, akivel már több, mint fél éve szakítottunk. Ennyi idő elteltével is folyamatosan rá gondolok, nem akarom már vissza kapni, de még se tudom elfelejteni. Itt volt a lehetőség, hogy új kapcsolatom legyen, de nem ment és azt hiszem emiatt. Már úgy érzem ez egy betegség, hogy ennyi idő után is szeretem.

Mit tegyek?



2017. ápr. 6. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Adj magadnak még egy fél évet.

Átlagosan a hosszabb kapcsolatokat akár 1 év is kiheverni.

2017. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Én is így voltam....

Sok kapcsolatba belekezdtem mikor még nem tudtam kiverni a fejemből....ezáltal sok férfi szemébe rossz nőnek tüntem szóval megbántam, hogy mig nem zártam le magamba újat kezdtem. Én naiv gondoltam majd ők elfeledtetik velem. Igazából idővel jött egy nagy szerelem de még az mellett is éreztem a hiányát.... hát mikor azzal a másikkal tényleg minden pöpec lett akkor sikerült elfelejtenem....

Vagy idő kell hozzá vagy egy tényleg nagy szerelem és odafigyelés a másik részéről.

2017. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Ennyi idő elteltével is folyamatosan rá gondolok,"

MIÉRT gondolsz rá???


Mit teszel azért, hogy elfelejtsd?


Nem az idő fog neked segíteni, hanem te magad fogsz tudni ezen változtatni. Ha te nem teszel meg érte mindent, akkor mégis mit vársz? Az idő nem csinál semmit, ő csak van.

2017. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nagyon is próbálom elfelejteni, megszakítottam vel eminden kapcsolatot. Egy ideig jobb volt aztán most megint előjönnek az érzelmek és akaratlanul is rá gondolok
2017. ápr. 6. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy nagy szerelemnek,vagy egy nagy pofonnak kell jönnie ahhoz,hogy kiábrándulj belőle.Nyilván ehhez idő kell,meg nagy akaraterő.Elsősorban tőled függ,mennyi időt szánsz a lelki gyógyulásra.Nekem volt olyan ember az életemben,akit évek alatt tudtam csak elfelejteni.
2017. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!