Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni azon, hogy többször megbántott a pasim?

Figyelt kérdés

Gyakran említ más nõket a környezetébõl, köztük olyanokat is, akiket alig ismer, mindig valami lényegtelen sztoriba burkolva. Pár hónapja arról kellett leállítani, hogy hagyja már abba ennek meg annak a csajnak a külsõ tulajdonságai fényezését, mert nem vagyok rá kíváncsi. (Fenék, comb, milyen jól tartja magát stb.) Szerinte ezek nem bántó jellegûek, szerintem viszont nagyonis azok. Egy időre tényleg abbamaradt, a legutóbbi ilyen viszont 1 hete történt megint, akkor majdnem szakítottam vele, mire ő azt mondta, ez egy kis semmi dolog. Bocsánatot kért persze, amit elfogadtam, de mindig visszatér nekem ez a rossz érzés és nagyon elszomorít. Hiába mondja, hogy imád, annyira nem tudok hinni neki a fentiek miatt.

Mit tegyek, mi lenne a megoldás?

Köszönöm.


2017. aug. 12. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leallni tiszteletlen hulyegyerekekkel, ennyi a megoldas.
2017. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

34 éves,

és mindig azt hangoztatja, hogy mennyire tisztel. Hát ennyire.

2017. aug. 12. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te azzal jönnél, hogy milyen helyes x-y, akkor rögtön fordulna a kocka. Ez persze semmit nem old meg. Kíváncsi lennék, téged hányszor dicsér...


Bár annak, aki felületes, és csak a külsőt bámulja meg, annak mindegy, hogy ki az, az a lényeg, hogy szép. És igazából ez a sértő ebben...hogy mindegy ki az.

2017. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Engem is folyamatosan dícsér, de nem esik jól tőle, nem tudok hinni neki.

(Amúgy teljesen rendben van az önértékelésem)

Ami zavaró, hogy szinte napi téma a fent említett, és nem igazán értem, mi a célja vele. Engem direkt bántani?

2017. aug. 12. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, így teljesen hiteltelen, ha megdicsér. Sőt, inkább megalázó talán. Nem hiszem, hogy annyira érdekes egy másik nő testrésze, vagy bármije, hogy ez megéri azt, hogy akit (elvileg) szeret, azt megalázza. Ezeknek a megjegyzéseknek sajnos van egy olyan üzenete, hogy ha nem lenne veled, akkor ráhajtana az illetőre. Nyilván ha ezzel szembesíted, akkor: - dehogyiiis...
2017. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Pontosan.

De akkor mégis minek van velem?

(Elég hosszú udvarlás volt, szóval nemcsak felszedett valahol.)

2017. aug. 12. 12:28
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
5-ös vagyok: Az ilyen bámészkodás csak arra jó, hogy megbukik előtted, és azt látod, hogy mennyire felszínes. Ilyenkor felmerül, hogy én is csak egy comb vagyok? :/
2017. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

#7 Jaj anyám, a tipikus ostoba logika, ha úgy lenne, ahogy mondod már amazzal a combos lánnyal lenne nem? Azt is lefogadom, ha azt mondaná a külsőd nem érdekli, csak a belsőd, akkor meg az lenne a baj hogy "Nem is tetszem neki? :(("


#6 Az ember nem vakul meg, látja továbbra is a szépséget más lányba is, de ez nem azt jelenti, hogy lecserélné az aktuális barátnőjét rá, se azt, hogy számára ne lenne sokkal vonzóbb a mostani és azt se, hogy a külső lenne a fontos neki. Egyszerűen, ami szép az szép.

Az egyedüli parasztsága a barátodnak, hogy annak ellenére is folytatja ezt, hogy tudja, hogy ez bánt téged.


Ja és azért nem tudsz túllépni ezen, mert mögé képzelsz mindent. Nem bízol a barátodba és magadba se (hiába írod, hogy rendben vagy magaddal, gondolt át újra), mert bármilyen dicsérő szava van egy másik nőre már egyből azt jelenti, hogy nem is kellesz neki.


De védeni se akarom a srácot, mert a folyamatos mást dicsérés már tényleg pofátlanság és gyanús is lehet. Pláne a tudatában, hogy ez téged ledegradál. Csupán arra akartam rávilágítani, hogy nem feltétlen van úgy ahogy hiszed.

2017. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.


Érzelmi intelligencia hiánya szerintem, nem is érti, hogy miről van szó.

A kérdés az, hogy emiatt szakítsak-e vele.

2017. aug. 12. 14:11
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem már az,hogy nem tisztel,és ennyire analfabéta érzelmi intelligencia terén,bőven szakítóok lenne.
2017. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!