Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm fél év után, meg szakad a szívem, nem bírom nélküle, nagyon szeretem. Ti hogy viseltétek a szakítást?

Figyelt kérdés
én 18 ő 20 éves
2010. jún. 6. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Baxus egy normalis valaszt az en kerdesemre es mas kerdesere sem tudnak mar adni.ez a nobraim mar lejart lemez...meg a kep is,amugy a kerdesedre visszaterve miert szakitottatok?Velem is szokott a baratom szakitani,s megis 3 nap mulva visszakoyorgi magat mert annyira szeret,hogy nem birja nelkulem.de nalla ez csak idegessegbol jon elo.szoval semmi komoly.nem lehet hogy a te baratnod is csak felhuzta magat valamin?
2010. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18:07 annál szánalmasabb nincs amikor egy párkapcsolatban szakítanak meg összejönnek. ha barátod szakít aztán meg visszakönyrgi magát annak semmi értelme
2010. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
27%
nehezen de ha ennyi volt akko ennyi volt majd jön helyette jobb és ha ezen nyavalyogsz akko elég egy majom vagy:D
2010. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
majd ha lesz egy komoly kapcsolatod egy gyönyörű lánnyal akit jobban szeretsz mint önmagad akkor nem fogsz ilyen marhaságot írni te lúzer
2010. jún. 6. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Csáó. Nekem elég sok barátnőm volt és jelenleg is van. de volt 1 nagyon hosszú kapcsolatom akit mindenkinél jobban szerettem. Sajnos vége lett ez már 1 éve... Azóta 1 lányt se találtam akiket ugyanúgy tudnék szeretni. Szóval ha úgy érzed ő volt az igazi mindig emlékezni fogsz rá és szerintem nem fogod elfelejteni. Annyit tehetsz, hogy más csajokkal próbálkozol. Hátha találsz még 1 ilyet ha meg nem próbáld meg elfeledtetni. Ha más barátnőddel fogsz lenni nem fogsz rá emlékezni nekem ez segített sokat. Keress mást... 19/f
2010. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy megsértelek, de a commentedre azt írnám, hogy te túl sok filmet nézel. Nem lesz olyan egy kapcsolat, hogy megcsókolod a lányt és elkezd esni a hó, nem lesznek véletlen egybeesések. Összejössz valakivel, ez a legjobb dolog a világon, és a filmekkel ellentétben itt ki is dobhatnak. Jön a fájdalom, szenvedés, és itt nincs happy end, (talán ritka esetekben). Sokat kell még tapasztalnod, keresgélned. Én is szerettem régen valakit, 2 évig mély depresszióban voltam miatta miután lekoptatott, és ma már ha beszélek is vele, nem akarnék többé vele járni. Elszállt a rózsaszín köd. Fejlesztette a jellememet, és már nem tudnék annyira kiborulni mint akkor, szóval akit leszóltál nem bunkó érzéketlen paraszt volt, csak jól kezeli a helyzetet, mert feltételezem sok visszautasítást kapott már, amely hatására erősebb jellem lett. De ez az élet velejárója, mindenkivel fognak előbb utóbb szakítani. A tanácsom az, hogy bírd ki, és hidd el, miután vége ennek a nehéz időszaknak sokkal jobb, erősebb ember leszel. Nem baj ha naív vagy, idővel minden jobb lesz sokkal. Hallgass rám, és kösd le magad, pl nézz online filmeket (moovie.hu), ilyenkor van legalább pár szabad órád, amikor nem fogsz búslakodni annyira.
2010. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A válaszomat a 18:17-nek írtam, nem Neked. Köszi a segítséget, megpróbálom lefoglalni magam, már most jobban érzem magam, mint tegnap.
2010. jún. 7. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor igazad volt. Természetesen ez érzéketlen megnyilvánulás volt. Tapasztalat mellett is lesz szenvedés (ha vannak érzelmeid, mert neki nincs sok), csak kevesebb ideig fog tartani.
2010. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!