Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ritka az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az hogy egy vékony nőnek tetszik egy elhízott férfi?

Figyelt kérdés

Vagy keresni kell a hátsó szándékot/érdeket/akármit benne?


Mert amúgy csodák nincsenek. És általánosságban nem azt tapasztalja az ember hogy 100 kilósan sikerei lennének a jó megjelenésű nőknél.


2018. jan. 3. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Túl pesszimista a kérdésed: "Mennyire ritka?"


Nem. Helyesen: "Mennyire gyakori?" Tudod, nem mindegy, hogy félig üres vagy félig teli-e az a pohár... :D

2018. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is azt hittem, hogy vannak csodák, de aztán mélyen magamba néztem, és rájöttem, hogy minden csoda. Az is, hogy élünk.
2018. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Csodák nincsennek.De a pénz csodákra képes! :D
2018. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Qurva ritka.

Egy ilyen jó nő - dagi férfi párost ismerek, de ott a pasas havi 1 milla körül kaszál.

2018. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátom legjobb barátja egy kövér kopaszodó, de nagydumás csávó...gazdag nőt fogott ki. A magyar nők nagyon elnézőek a férfiak külsejével kapcsolatban.
2018. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ritka, de lehetséges. Én nekem a volt párom is kövér volt. Kb. 100 kg. Én 49 kg vagyok. A párom még magas is volt (188) én (163). Minden oké volt köztünk. A barátnőm szintén így van, ő vékony a barátja pedig kövér. Talán a csaj a barátjánál még magasabb is 1-2cmvel. Szóval nincs semmi veszve, találd meg azt az embert aki elfogad úgy ahogy vagy :)
2018. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy 100 kilós férfi kicsit pocakos, de alapvetően erősebb, izmosabb alkatú, akkor simán bejöhet sok nőnek megfelelő stílussal. A kimondottan vékonyakat és soványakat sokkal inkább ki nem állhatják.
2018. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!