Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék neki ebben segíteni? Mit tegyek? Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal de sajnos november óta megváltoztam. Mindenen kiakadtam és vitatkoztam vele amitől ő be is sokallt. Január elején szakított és akkor rájöttem, hogy oké ez így nem mehet tovább változnom kell. Szilárd elhatározásom volt, hogy mindent jóvá teszek. Nagyjából sikerült is. Sajnos a héten szinte alig keresett és tegnap amikor hívott azt mondta, hogy kavarognak benne az érzései. Ergo szombat este mikor megkérdeztem azt mondta, hogy nem tudja miért de szeret. Szeretném elérni, hogy újra belém szeressen és megint minden jól menjen. Őt érzem az igazinak nagyon sok ok miatt épp ezért fontos. Ami még ennél is rosszabb, hogy november óta fokozatosan magába fordult és nem nagyon beszél se a szüleivel a problémáiról se velem. Pedig mindig meghallgattam. Nagyon szeretnék neki ebben segíteni. Sajnálom, hogy ilyen hpsszú lett de minden kereken a jó. Csak normális válaszokat szeretnék. Köszönöm!

21/L



2018. febr. 1. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Ne erőltesd rá. Idő kell neki, h túl tegye magát
2018. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 WheneverYouWant ***** válasza:

Próbáljátok meg újrakezdeni oké de egy nagy probléma van!

Azt akarod hogy újra beléd szeressen, hogy szerelmes legyen!! Minek? Azt mondta hogy szeret ez nem elég?

Minden párkapcsolatban először van szerelem (már a normálisakban) utána szerelem kialszik és marad a szeretet. Ti már ebben a fázisban vagytok.. nem látom esélyét a visszalépésre. De ez jól is van így. Semmi akadálya hogy újra összejöjjetek.


Ha szeretnél hallani saját példát tessék: Volt egy barátnőm egy pár éve. Kerestem és találtam. Tökéletes lány volt. Pont amilyet szerettem volna. Akivel el tudtam képzelni egy komoly kapcsolatot. Egy életre terveztem és úgy láttam hogy jó is lett volna. Na ez hiba volt ugyanis szerelmes voltam és a lila ködös vödör ott volt a fejemen. Nem tudtam normálisan gondolkodni. Nagycsaládos lány volt és másból sem állt az élete mint a családról... Ide megyek oda megyek vendégségbe ezek jönnek azok jönnek szinte minden nap. NEM tudtam volna egyszerűen ezt elviselni én egy nyugodt életre vágyok. Nem arra hogy minden percben valaki mással kelljen foglalkozni.

A szerelem nem jó semmire. Minél hamarabb ki kell ölni különben fájni fog, minél később annál jobban. Ez a saját tapasztalatom és véleményem.

Ha viszont valaki "csak szimplán szeret" az sokkal többet ér és onnan már el lehet együtt indulni valamerre ha te is ugyanígy érzel...

Good Luck!

2018. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!