Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős módon viselkedik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős módon viselkedik velem a párom. Van remény a változásra?

Figyelt kérdés
A párom két arcát mutatja nekem és ez folyton váltakozik. Az egyik (amelyiket szeretem) kedves és normális, ilyenkor dícsér és azt mondja nagyon szeret. A másik a kiállhatatlan, ilyenkor erőteljesen felemeli a hangját, és durván sérteget, sőt azt állítja nem szeret és nem érdeklem. Az utóbbi természetesen akkor jön elő, mikor vitatkozunk valamin és neki nem tetsző irányba mennek el a dolgok. Ne értsetek félre, tudom hogy veszekedni mindenki szokott a párjával és ilyenkor az ember tesz vagy mond meggondolatlan dolgokat; inkább az a problémám, hogy ezt ő igen gyakran teszi, szinte semmiségeken kirobban és nagyon durva szintre megy le. Olyanokat mond ilyenkor rólam, amit leírni sem merek. Ez fordítva nem igaz. Persze mondtam már rá azt dühömben, h szemét volt, vagy épp nem túl lovagias, ne adj isten hülyén viselkedett, de ezek voltak a legdurvább megjegyzéseim és már csak akkor mondom ezeket, mikor ő már mindenféle módon elszidott és kb egy alja embernek állított be. Általában egy nap elteltével megbánóan viselkedik, tudja, hogy túlzott és sajnálja. Viszont többször hangsúlyozta már azt is, hogy én tehetek mindenről, mert én hozom ki belőle ezt, vagyis meg is érdemlem, amit kapok tőle. Elkeserítő a viselkedése. Három éve vagyunk együtt és itt tartunk. Nem tudom, ebből lehet-e bármi így?
2017. aug. 23. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Aztán majd jön, hogy "azért vertem ki a fogadat, mert felbosszantottál". Meg "apa azért iszik, mert sokat sírsz". Tényleg 3 év kell ahhoz, hogy gyanús legyen a dolog? Egy idegbeteggel élsz együtt! Hagyd ott, mielőtt valami komolyabb baj történik!
2017. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%

tudom hogy veszekedni mindenki szokott a párjával


Tévedsz cicám, mi 5 év alatt 1x sem veszekedtünk, pedig 3 éve élünk együtt. És nem agresszív állat mint a tiéd.

2017. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus szagú a dolog.

Jobb nem lesz, de legalább nagyon szar.

Lépj ki belőle sürgősen.

2017. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

akkor szerencsés vagy.. :)

Úgy értettem, a legtöbb párnál előfordul a veszekedés és ebben még semmi abnormális nincs...

2017. aug. 23. 11:50
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
De van.- veszekedni a suttyók szoktak. Vitázni az úriemberek :)
2017. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

12 éve vagyok párkapcsolatban, ebből 11 éve együtt is élünk. Mindketten makacsok vagyunk és hatalmas önérzettel rendelkezünk. A párom türelmetlen, hirtelen haragú és sokszor mond meggondolatlan dolgokat egy-egy vita alkalmával. Mégis vigyázunk arra mindketten, hogy sose mondjunk olyat amit nem gondolunk komolyan, vagy amivel nagyon megbánthatjuk a másikat...

Szóval amit a barátod csinál az szerintem nagyon nem normális.

2017. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oké...akkor most látatlanban lesuttyóztál engem és az emberek nagy részét...ez sem úriemberre valló dolog. Szerintem ebbe ne menjünk bele, a kérdésem nem arra vonatkozott mi a vita és a veszekedés közti különbség. Én senkit nem ismerek, aki soha életében ne veszekedett volna, és nem suttyó emberekről van szó. Kifejezetten ritka és szerencsés helyzetben van az, aki ezt eddig elkerülhette..ez a partneren is múlik.
2017. aug. 23. 11:59
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nem bántásból írtam, tényleg, ne is vedd személyedre.

De egy dolgot mondok, és ezt sose feledd: nem az ember párján múlik a dolog. Mert az téged jellemez, hogy te kivel vagy együtt. Csak ebbe gondolj bele.

2017. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6-os azt írod, a te párod is csinál meggondolatlan dolgokat, utána azt, sosem mond olyat, amit nem gondol komolyan... én Azt mondom a vita hevében bárkinél előfordul h meggondolatlan dolgokat tesz és ilyenkor megbánt vkit.. Ezzel nem a párom akarom védeni, mert ő sajnos sokkal durvább a megengedettnél :(
2017. aug. 23. 12:02
 10/22 A kérdező kommentje:
8-as pont ez a problémám, h én nem lennék veszekedős típus, sőt, mikor a párom rákezd, inkább visszavonulót fújok, mert az ilyesmiben nem tudok partner lenni.
2017. aug. 23. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!