Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mielőtt ítélkezel, olvasd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt ítélkezel, olvasd végig kérlek! Nagyon fiatal vagyok (18 éves) fél éve szültem a terhesség véletlen történt nem tervezett volt. Több lent (? )

Figyelt kérdés

Egy pillanatra sem volt bennem kétség hogy megtartsam, mikor megtudtam. Miután kiderült barátommal összeházasodtunk, ennek már majdnem egy éve. Több mint két éve vagyunk együtt bár ez nem tűnik túl soknak...

Szóval a lényeg hogy egy ideje úgy érzem nem tudom hogy szeretjük e még egymást. Mindketten az elsők vagyunk szinte mindenben egymásnak (ő amúgy 20) és kicsit azt érzem a baba miatt vagyunk már csak együtt. Én úgy nőttem fel, hogy a szüleim elváltak semmiképp nem szeretném hogy a babámnak is így kelljen ha nem "muszáj". Amúgy a férjem famtasztikus férfi és szörnyen érzem magam hogy nem tudom szeretni nem tudom mi az oka de borzasztó rossz. Órákig tudok sírni miatta és hiába beszéltünk már erről azóta sem működik jobban. Úgy érzem jobbat érdemel nálam, olyat aki megbecsuli és szereti de a babám érdekei az elsők. MIT TEGYEK? Kérlek ne írjátok olyat hogy nem kellett volna teherbe esni, ilyem fiatalom mit akarsz, becsüld inkább meg... Tudom hogy sz*r alak vagyok de tanácsokat várok esetleg hasonló helyzetben lévőktől. Köszönöm annak aki végigolvasta



2018. febr. 1. 23:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
52%

hülyeség volt összeházasodni.

egy szar házasságnál jobb egy korrekt válás.

mit fog látni a gyereked?

hogy halál boldogtalan vagy az apja mellett.

hiába vagy házas, ha totál depi vagy tőle és szenvedsz, akkor képmutató is vagy, mert egy hamis családban neveled a gyereket, amin máz van, de alatta rohadtok.



és hát persze ha gumit húztatok volna... ilyen apróságokon múlik sok minden.

most viselheted életed végéig a sorozatos rossz döntéseidnek a következményeit.

2018. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem fogok feletted ítélkezni, nem jogom és szerintem már épp eleget szenvedtél a felelőtlenséged miatt.

Nem tudom, mennyit tettetek azért, hogy a kapcsolat jó maradjon (beszélgetések, odafigyelés, kedveskedés, szeretetnyelvek stb), ezen talán még lehet változtatni, ha leültök és tartotok egy nagy, őszinte beszélgetésre.

Illetve szintén elvált szülők gyerekeként azt tudom írni, hogy sokkal jobb két boldog elvált szülővel egy gyereknek, mint egy olyan házasságban ahol a szülők szenvednek egymás mellett.

2018. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!