Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetek érdekelne. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetek érdekelne. Van még értelme folytatni?

Figyelt kérdés
3,5 eve elunk egyutt a parommal. Korabban is hagyott mar egyedul, amikor szuksegem volt ra. A szulinapjaimon rendszerint magamra hagyott, teljesen onszantabol. Mindig a munka volt a kifogas, de ne fizetosre gondoljatok, hanem "megyek xy-nak segiteni". Az utolso szulinapomon a barataink elotte koszontottek fel es o annyit sem mondott fapapucs. Szerettem volna, de sosem tudtam ugyanezt megtenni vele. Probaltam kideriteni rengetegszer, miert teszi ezt, de csak azt a valaszt kapom, hogy nem tudja, csak igy alakult. Tegnap elott elertem egy melypontot, egesz nap rosszul voltam, szorongtam, migrenem volt, teljes panikba estem. Kertem, hogy segitsen, mert nem birom tovabb. Azt mondta segit, amiben csak tud. Megbeszeltuk, hogy elmegyunk vegre kettesben valahova. En ugy keszultem, hogy szombaton, ha hazajon az ejszakasbol, gyors megfozok elore, es rendbe rakom a lakast. Ha felkel, elrendezi az allatokat es elmegy boltba. Viszont kozli velem, szombatra bevallalt egy megyek masnak segiteni melot. Tudom, hogy ez mivel jar, es igy nem varhatom el tole, hogy vasarnap vezessen, mert neha felek, hogy elalszik a volannal, plusz ilyenkor beszelni is alig beszel, pedig ennek az egesznek az lett volna a celja, hogy egymassal is torodjunk. O megis megint kibujik alola. Vegul beleegyezett, hogy visszamondja a szombatot. Es megigerte, hogy innentol mas lesz. Erre ma felkeltunk es hivta a fonoke, hogy lenne tulora lehetoseg vasarnapra, vallalja e. Ott ultem mellette az agyon. Minden tovabbi nelkul beleegyezett. En persze nem mehetek a tudta nelkul sehova. Elhalmoztam szeretettel es torodessel, erre barkinek megeskuszom. De nem tudom mit adhatnek meg neki. Ennel mar sosem fog jobban torodni velem. Nem akarom a huszas eveim maradekat igy tolteni. Szerintetek ezzel sokat varok el?
2018. febr. 2. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret otthon lenni, ez a napnál is világosabb. Keress olyat aki törődik is veled és nem csak ingyen bula vagy meg házicselédnek tart.
2018. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odairni, hogy van penzunk. Nem ezen mulik. Tenyleg mindenunk megvan.
2018. febr. 2. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom, hogy törődne veled vagy érdekelné. Az én párom lemondott munkát ami a közös nyaralás idejére esett volna.
2018. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a hétvégi kiruccanásra a szállást foglaltátok, programokat/étkezést, egyebeket egyeztettétek.


Vegyél egy nagy levegőt, mosolyt fel, mellet ki, hasat be :D- azonnal hívd fel egy barátnődet, édesanyádat, tesódat, unokahúgodat, bizalmasabb kolleganődet, BÁRKIT, aki mobil és MENJ EL erre a hétvégére.

Nélküle.


Így járt.

Lehet, hogy ez a sokkterápia kell neki.

Amíg te mindenféle pánikos rohamokkal hívod fel magadra a figyelmet ahelyett, hogy megmutatnád neki, hogy igenis rezeg a léc, ha így beletojik mindenbe, akkor meg is érdemled.


Felnőtt, cselekvőképes, önálló nő vagy.

Tégy a megbeszéltek szerint.

Hűtőre cetli: drágám főztem, kitakarítottam, ahogy megbeszéltük, elmentem a programra, ahogy megállapodtunk, puszi, vasárnap este jövök, addig gondolkodj kérlek, miért alakult ez így.


:D


nem kell mindig mindenben MEGALKUDNI, mert ez az, nem egy normális kompromisszum... te is tudod ezt, ugye?

Egy sokkterápiát még megér a dolog, a maradás vagy leválás innentől a reakciója függvénye lesz, kezében hát a döntés.

Minden jót és kapcsolódj ki a barátnővel/anyukáddal, megérdemled akkor is, ha a partnered érzéketlen, szavahihetetlen ember, nem?

40N

2018. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem, miert panaszkodsz. Neked ez nyilvanoan jo igy, hiszen nem valtoztatsz evek ota.
2018. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket. Komolyan akkora idiota vagyok. Tudtam mi a helyzet, es mindig probaltam hinni az igereteknek. Minden esetre nagyon hasznos volt mindenki tanacsa!
2018. febr. 2. 11:40
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 tudom, hogy nem jo. Igazabol onnantol, hogy elmult a rozsaszin kod neki, kvazi csak azert volt velem mert lusta volt mast keresni, aki igy all a dolgokhoz.
2018. febr. 2. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

#4-es tanácsa nagyon jó. Én is ezt tenném a helyedben. Tök igaza van. Az a baj, hogy mindig megalkuszol, és nincs semmilyen következménye annak, hogy így háttérbe szorít még sokszor az ígérete ellenére is. Vasárnap tényleg menj el mással programra. Aztán hátha kicsit magához tér. Illetve beszélgess vele el komolyan, hogy ezt így tovább nem csinálod, a következő alkalommal csomagolsz. És legyen is úgy, ne csak a levegőbe beszélj, mert úgy aztán várhatod, hogy komolyan vegyen. Ennyi próbát még megér a dolog, de többet nem. Tényleg iszonyat elhanyagol és semmibe vesz. Amit a szülinapoddal is művel, finoman szólva is kritikán aluli.

Ha nem válna be a "sokkterápia", akkor tényleg lépj le, ennél sokkal normálisabb pasik is léteznek, és ez így nem párkapcsolat, hanem egy nagy rakás ....

2018. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Társas magányban élsz. Semmi értelme vele lenned, nem ad neked semmi érzelmi pluszt ez a kapcsolat, nem tesz boldoggá, szóval felesleges időt, energiát pocsékolnod rá. Ha velem valaki így viselkedik, 2-3 hét után biztos kidobnám. Ez van. Hamar megunom, ha semmibe vesznek.
2018. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!