Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb 4-honapja vagyok egyut a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 4-honapja vagyok egyut a baratnommel en a 19-eletevemet toltom, o a 18-at, ugy 8-9 honapja ismerjuk mar egymast de eleg gyermeteg, miert van ez?

Figyelt kérdés
Nem csak hogy megcsokolni nem mer , de meg ha en csokolom meg akkor is van hogy hamar elkapja a fejet. Van hogy probalok kicsit fantazialni vele a szexrol, de akkor is lealitt, hogy ezt o nem akarja. Szerintettek mit tegyek? Sok ketejem van mar ,igazabol szeretem , de nem egy gyerek kapcsolatot szeretnek. Mikor felhozom a szexet , azt kapom h kangorcsom van, szerintem tok normalis ha fantazialunk errol, es mikkor kifejtem neki ,hogy ez nem csak szex ,mert ha olyanal vagy akit szeretsz az annal joval tobb, megkapom azt a valaszt ,hogy " mindennek eljon ah ideje.
2018. febr. 3. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

És te azt hiszed, hogy érett felnőtt vagy, ha már őt legyerekesezted, miközben teljesen normális a reakciója?

Volt egyáltalán neki valaha kapcsolata? Ő lehet, hogy ilyen félénk típusú lány, aki nehezen oldódik.


Ha agyban felnőtt lennél, akkor nem lennének kéteLYeid! A szeretet türelmes!!!

2018. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyerekes, csak nyilván első kapcsolat és fél.


De ha ennyire lenézed, nem csodálom, én sem akarnék olyantól semmit, aki képtelen megérteni engem és erőszakoskodik.

2018. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A, Még korai lenne neki a szex.

B, Nem vonzódik hozzád eléggé. Velem volt már ilyen, bár azt a kapcsolatot nem húztam 4 hónapig.

2018. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem eroszakoskodom, nem is akarok meg vele szexelni, de a fantazialas sem oke neki. Es azert volnek en a gyerekes mert orulnek neki ,hogy neha o csokoljon meg vagy ,hogy legalabb a fejet ne rantsa el?
2018. febr. 4. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg, hogy akarja-e ő ezt a kapcsolatot, vonzódik e hozzád. Mert a leírtak alapján ez nem csupán "gyerekesség", hanem valószínűleg vonzalmi gondok vannak.
2018. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!