Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 honapja vagyok a baratnommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapja vagyok a baratnommel, nagyon szep kedves, megerto! Nagyon jol kijovunk egymassal! DE.!?

Figyelt kérdés
Meg nem is talakoztam a szuleivel de mar mondjak a baratnomnek hogy ki nem allhatnak engem amiert tetovalasaim vannak, es nem hajlandoak szoba allni velem! Mit csinalhatnek hogy ne utalattal nezzzenek ram?
2017. jan. 11. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Elsőként azt, hogy tojsz a véleményükre, és nem akarod magad mindenáron elfogadtatni.

Amikor találkoztok, akkor lehetőség szerint olyat vegyél fel, ami takarja a tetkókat (attól függ, hol vannak), másrészt legyél udvarias, add meg a nekik járó tiszteletet, de nem menj le kutyába.

Vagy megismernek idővel, és elfogadnak, vagy nem. Ha ennyire előítéletes, begyöpösödött szülők vannak, akkor nem rajtad fog múlni, hogy kedvelnek-e. Elvégre az se rajtad múlik, hogy látatlanban utálnak.


Ha pedig nem akarnak veled egyáltalán találkozni sem, akkor szerintem inkább örüljél. Az rosszabb lenne, ha ilyen ősök a nyakatokra járnának minden áldott nap.


Minden más a barátnőd teendője: neki kell kiállnia és kitartani melletted, és bebizonyítani, hogy ő választ párt magának, nem a szülei. Hagyd, hogy a maga módján lerendezze.

2017. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Akkor nem találkozol velük..Van ilyen, van olyan ismerősöm,aki már házas,gyerekik vannak és még mindig nem találkozott az anyósával/apósával..Ez van.Ha nem kiváncsiak rád,ne erőltesd.

Igazából a lány és a szülők kapcsolata fog megromlani,ha ez így megy tovább...

Valóban buták,hogy ismeretlenül is elítélnek.

2017. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Légy velük szemben tisztelettel, legyél hozzájuk kedves. Ha ezek után is elutasítanak az nem a te hibád lesz.
2017. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Ezt akkor kellett volna átgondolnod, mikor tetoválásokat csináltattál. Talán nem egy lakatlan szigeten nőttél fel, pontosan tudhattad, hogy lesznek lányok, szülők, és munkahelyek, amiket a tetoválások miatt fogsz elbukni. Bevállaltad. Most már edd meg, amit főztél, ne szűkölj, mint egy jólfésült úrifiú, játszd a tetovált vagányt tovább.
2017. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
Ha nem találkoztatok, honnan tudják, hogy tetkód van? A barátnődtől? HA tudja, hogy ennyire tetkó-ellenesek, miért mesélte el nekik, mért nem hagyta meg a lehetőséget neked, hogy úgy tudj nekik bemutatkozni, hogy megkedveljenek?
2017. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem nem akarsz lézeres meg akármilyen eltávolítást...

Ahogy fentebb is írták, az első találkozáskor próbálod a lehető legtisztelettudóbb, legillemtudóbb, legudvariasabb stb. énedet adni, és mellette reménykedsz - ha vallásos vagy, imádkozol - hogy a kedves szülőknek megváltozik a véleménye. Ha nincs változás, akkor pedig abban reménykedsz, hogy a barátnőd képes lesz rendezni a konfliktust a korlátolt szülőkkel.

2017. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem, hogy a barátnőd miért dicsekedett a tetoválásoddal...

Anyám rühelli a tetoválást, testékszert, minden ilyesmit. Én nem meséltem neki a párom tetkóiról - őszintén, elképzelni se nagyon tudok olyan szitut, amikor ezt el kellett volna mesélnem. Mármint tényleg nem tudom átlátni, hogy ez hogy kerülhet szóba...

Anyám akkor lepődött meg először, mikor a kettesben töltött nyaralásunk képeit mutattam, és fürdőgatyában látszott az egyik tetoválása. Akkor mondjuk megdöbbent, de kb el is felejtette.

Ténylegesen akkor került szóba a dolog, mikor az enyém is elkészült, és anyám kiakadva kérdezte, hogy a pasim ehhez mit szól. Akkor világosítottam fel, hogy semmit, mert neki is vannak.

Ez két év után történt. De ha direkten nem tetoválásról van szó, soha nem derült volna ki.


Itt a barátnőd volt a hunyó, ezzel már nem tudsz mit kezdeni. Vegyél fel olyan ruhát, amiben nem látszik, és viselkedj úgy, mintha nem tudnál az ellenszenvükről.

2017. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!