Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt vissza lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt vissza lehet csinálni? Anyukák Ti voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy babánk. Miután Ő megszületett, a párom teljesen elhatárolódott tőlünk, a babával igazán nem foglalkozott, körülötte semmiben nem segített.

Aztán ezt megelégeltem és elköltöztünk a babával. Nem vagyok szerelmes, de mostanában mégis úgy érzem, hogy Vele szeretnék élni, a másik pillanatban meg látni sem akarom mert annyira felbosszant.

Vegyes érzelmeim vannak és nem tudom mit tegyek.

Félek ha vissza megyek, akkor ugyanaz lesz mint volt is.. Ő szeret, ezt tudom, csak nem tudom hogy változna is, vagy nem..



2018. febr. 3. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
türelmesnek kell lenni
2018. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az anyai ösztön dolgozik benned, persze, h szeretnéd, h együtt legyetek. De, jól döntöttél, amikor elhagytad. Ez jó lecke neki, csak így érezheti meg, h hiányoztok neki.

Ne menj vissza hozzá egyenlőre, engedd, h bizonyítson. Így is érezni fogod, h változik-e, h mennyit látogat benneteket, mennyit foglalkozik a kicsivel, stb.

Idő. Aztán, ha úgy érzed, h eleget bizonyított és nincs benned tüske, akkor újból egy család lehettek.

Csak okosan, türelmesen, józanul. :)

2018. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszacsinálható, ha a párod is akarja. Ehhez 2 ember kell.
2018. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgoznak benned a hormonok, ugyanolyan szar lesz, a gyerek jobbat érdemel, te is
2018. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!