Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal, és most kismama vagyok. A babatervezés előtt minden rendben volt,megbeszéltük,ha sikerül a babának megfoganni,akkor keresünk egy olcsó házat és ha kell akkor persze felújítjuk. Most,hogy 2,5 hónapos terhes vagyok, most hallani sem akar a költözésről,mert hogy az anyukájáékkal szemben van egy üres ház és a fejébe vette,hogy akkor oda költözünk. Eddig semmi baj de lenne,ha nem a falu legvégén lenne az a ház. Nekem van egy kislányom,az előző kapcsolatomból,aki már óvodás és az ovi a falu másik végén található.Egyszerűen nem lehet vele semmit se megbeszélni,mert,hogy én csak veszekedni akarok ezen is. Mit lehetne még tenni,hogy más legyen a véleménye és hajlandó legyen meghallgatni?

2017. márc. 13. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, de ezt a teherbeesés előtt kellett volna kitalálni. Nem terhesen kell költözködni, hanem előttet
2017. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Ezt terhesség előtt kellett volna megbeszélni,és véghez vinni
2017. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorlatilag pár száz méteren vagy most kiakadva, vagy qzon, hogy a szüleivel szembeszomszédok lennétek ?

30/f

2017. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azon,hogy eleve megbeszéltük,hogy elköltözünk. Az, meg hogy párszáz méter lenne még nem lenne probléma,mert nem a szüleivel van itt a gond,hanem avval,hogy az óvoda a falu egyik végén van,a ház meg a másikon. Járkálni te fogsz frissen műtött hassal, napi 2x 2,5-3kilómétert? Ezen vagyok kiakadva.....
2017. márc. 13. 15:20
 5/19 anonim ***** válasza:
édesem, nincs semmi gond, neked is van beleszólásod a dologba, igen is próbáld meg megbeszélni, hogy te nagyon nem akarod azt a házat! csak szépen mondjad neki, ne csúnyán, ez nagyon fontos!! Nincs valami hibája annak a háznak ami kizáró ok lenne a vásárlásra? Nincs valami olyan hátulütője, amit ő is rét? ja és még egy kérdés: nincs kocsitok, hogy a párod segítsen elvinni a gyerekeket oviba?
2017. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most együtt éltek amúgy?
2017. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az anyukájáéké az a ház. Egyébként semmi bajom avval a házzal,csak nagyon messze van mindentől. Egyébként van autónk.A párom csak hétvégente van itthon,nem lenne megoldható sajnos, hogy elvigyen minket,vagy esetleg csak a nagyobbikat. Sosem veszekedésből kezdeményezek beszélgetést, de ha már erről beszélünk,egyből felkapja a vizet. Egyébként minden mást megtudunk beszélni,de ebben az esetben nem.
2017. márc. 13. 15:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem anyagilag is jól járnátok, ha beköltöznétek abba? Valaki más, aki szintén viszi az oviba a gyerekeket, nem tud elvinni? Megmondom őszintén, hogy ha ingyen betudtok költözni, akkor azért..lehet, hogy valami benne...tudom, hogy nehéz bevinni a gyereket az oviba, de csak meg lehet valahogy oldani, nem? Párodnak mond meg, hogy jó beköltözöl oda, de nem tudsz műtötten gyalogolni napi 5 km-t szerintem ő sem tenné..
2017. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen nem lenne rossz. Ahová költöznénk elvileg, már csak pár ember lakik,ami nyilván nyugodalmas lenne, de már öregek.Én is gondolkodtam rajta,hogy esetleg vihetné csoporttársa is,de ott nincs kint arra olyan,vagy rábíznám a gyerekemet. Hiába mondogatom neki a műtét utáni dolgokat :(
2017. márc. 13. 16:11
 10/19 A kérdező kommentje:
6#: Nem
2017. márc. 13. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!