Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tesz a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
A parom ejszaka dolgozik, mar tobb, mint fel eve. Egyre jobban eszre veszem rajta, hogy feszultebb, idegesebb, nyugodtan nagyon nehez vele barmit is megbeszelni. Ha egyutt tudunk lenni, folyamatosan a munkajarol beszel, nekem kell raszoljak, hogy annyira nem erdekel. Ejjel egyedul van egy recepcion, ezert gondolom lassan introveraltta valik, ezt nem szeretnem. Valtani nem akar, jol erzi ott magat. A szex is nagyon nehezen mukodik, mindig faradt. Lehet csak en vagyok naiv, es kisse onzo, esetleg ossze ismerkedhetett ott massal? Csak azert gondolom, mert sokat feltekenykedik, de valojaban mar nem is fontos neki a kettonk kapcsolata.

2018. febr. 5. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Anything is possible in this world.
2018. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Na most amit itt leírtál, azt akár neki is elmondhatod. Az összes problémád inkább rá tartozik és nem ránk. Ráadásul nem vagyunk légy a falon a recepción, nem látjuk mi zajlik ott. Ha fáradt vagyok is megy a szex, de mások vagyunk. Ezért kéne kommunikálni és ne az agyadban játszd le, hogy mi lehet a probléma forrása.
2018. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg azert tettem fele ide a kerdest, amiert irtam is, hogy nagyon nehez vele beszelgetni. Egyszoval vagy veszekedes lesz a beszelgetesbol, vagy temavaltas.
2018. febr. 5. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tudsz vele kommunikálni, akkor el kell szépen mondani, hogy vagy megoldjátok a problémát és megbeszélitek vagy hagyjátok egymást most már a fenébe. Ha nem vevő a kommunikációra és csak veszekedni tud, akkor nem értem mit keresel a kapcsolatban hiszen úgy néz ki csak te vagy benne, ő már nem.
2018. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig megkeres, probaltuk lezarni mar a kapcsolatot.
2018. febr. 5. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, ne csessz ki magaddal. Ne vesztegesd olyanra az időd, aki mellett csak vegetálsz mert megoldani nem akarja. Tégy magadnak egy szívességet és hagyd ott a fenébe.
2018. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

A dolog ott el van rontva, hogy "a munkajarol beszel, nekem kell raszoljak, hogy annyira nem erdekel"


Én is baromi frusztrált lennék egy olyan párkapcsolatban, ahol még azt sem mondhatom el, mi történt a munkahelyemen...

2018. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" de valojaban mar nem is fontos neki a kettonk kapcsolata." - Egyedül meg nem tudsz fenntartani egy párkapcsolatot.

De ezt mondta is. vagy csak látszik rajta -a leírás alapján és se nagyon érzem, hogy fontos lenne neki bármi, a rólad szól.

2018. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!