Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat, ha egyre kevesebb lenne a szex?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, alig szexelünk, havonta mondjuk 1x. Sokszor felhoztam neki ezt a témát s próbáltam megbeszélni vele, de mind mondja h semmi baj, csak fáradt stb stb. Kérdeztem megcsalásról is, azt mondta szó sincs ilyesmiről.

Nekem nem elég az a havi egy alkalom. Szeretem, de ezzel csak eltávolodunk, ha alig van fizikai kapcsolatunk. Szerintetek?

Én 22, ő 29.



2018. febr. 5. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Huuu ez kevés..Mi 12 eve vagyunk együtt es napi szinten van pedig 30 es 39 vagyunk.
2018. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Sok választásod nincs. Szakítás, vagy csalás.
2018. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van: az egyik, hogy tényleg nagyon fáradt, ezért nincs kedve. Ebben az esetben próbálj segíteni neki, ha tudtok, menjetek el valahova pihenni. A másik, hogy már nem vonzódik hozzád fizikailag, de kényelmes benne maradni ebben a kapcsolatban. Ez utóbbi esetben is megpróbálhatod feléleszteni a tüzet, de nehezebb a dolgod és a siker sem olyan biztos. Az eltávolodás ebben az esetben szakításhoz fog vezetni.
2018. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha csak a testiségeken múlik, akkor ésszerű, hogy szakítás.
2018. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Hasonló ok miatt el is hagytam bizony...


Nem vagyok nyúl, de azért heti 5-6 az jó, ha van.


:)

2018. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Próbáld meg nem csak szavakkal megbeszélni.


Teremtsd meg az alkalmat, öltözz fel szexin, vagy bármi. 2 év után csak tudod, hogy mi indítja be. Nekem is volt ilyen időszakom, mikor a lábamon alig álltam, mégis az akkori párom azért tudta, hogy mit kell a fülembe súgnia, és hogyan ahhoz, hogy beinduljak teljesen

2018. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Átgondolok minden lehetőséget, viszont megcsalni nem fogom, ha mással akarok lenni, akkor előbb befejezem vele.

A rossz oldala ennek a dolognak az, hogy ma pl. most szakítanék, ő nem értené miért teszem, akkor se ha elmondanám. Mintha egy burokban él.

Gőzöm sincs mi van vele néha..

2018. febr. 5. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Először próbáld megbeszélni. Értem hogy már kérdezted,de az nem elég. Üljetek le komolyan beszélni erről. Mondd el hogy ez neked kevés,változtatni szeretnél. Lehet sok oka annak ha nem kívánja vagy eltávolodik vagy bármi,de beszéljétek meg. Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal,sok hasolnó gondunk volt. Nem értettük mi a baj,de végül úgyis kiderül. Mindig van valami racionális ok. Ha már nem szeret,nem kíván,az más tészta,de addig mindent meg lehet oldani.
2018. júl. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!