Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, elhagynátok a pasitoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elhagynátok a pasitokat, ha nem lenne vele jó a szex?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 22:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%

Igen, minden további nélkül.


23/N

2014. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem lenne jó, akkor nem elhagynám, hanem mondjuk elmennénk szexuális tanácsadóhoz, és valami segédeszközöket használnánk, ez nagy hülyeség, hogy egy olyan embert dobnál el magad mellől, akit nagyon szeretsz
2014. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz kérdés. Minden tanulható, javítható. Nem mindegy például, hogy miért nem jó. Ha nem elég figyelmes, önző, és hiába mondom neki, hogy többre lenne szükségem szex közben, nem érdekli, akkor elhagynám. Potencia zavarnál, vagy mert gyorstüzelő, megpróbálnék megoldást keresni rá.


Ha egyszerűen nem megy összehangoltan, nincs kémia, akkor szintén elhagynám. Fiatal vagyok ahhoz, hogy lemondjak a jó szexről, ráadásul a kapcsolatot is hamar gallyra tenné.

2014. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy mi a gond és lehet-e rajta változtatni.
2014. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

simán

23L

2014. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

Külső megfog, belső megtart, jó szex hozzá láncol.

Egy fiatal esetében ha az utolsó nincs meg, akkor előbb-utóbb bukik.

Idősebb 30+ esetben is elgondolkodtató, persze kérdés mennyi ideje vannak együtt.

2014. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Én most benne vagyok egy ilyenbe. Nem hagyom el de nagyon nehéz. Eddig nincs is rá megoldás pedig már évek óta elég rossz ez a rész. És megmondom őszintén nem tudom meddig bírom már....de még bírom.
2014. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 icu75 ***** válasza:
75%
Nálam ott kezdődött, hogy ha nem jó az ágyban,össze se jöttem vele. Mindenkinek ajánlanám. Sok problémáról le van a gond.
2014. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Bele lehet sz...rni egy kapcsolatba, aminek a szex az alappillére. A jó szex nem láncol senkihez igazán hosszútávon, csak hab a tortán. Ráadásul ez az, amin az összes probléma közül a leggyakrabban lehet javítani. Minden épelméjű, a másikra odafigyelő ember fejlődőképes szexuális téren.

Ennyi erővel ha egy hosszabb betegség során sokáig még csak nem is lenne szex se jó, se rossz, mindenki eldobhatná a párját, mint egy darab rongyot.

2014. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Ez nőtől és bankszámától is függ, illetve érdekek pl: munkahely... rossz partner nem egyesen arányos a szakítással, bár most olyan világban élünk már, hogy nem megjavítják a dolgokat hanem kidobják és vesznek, szereznek újat!


Én adnék sok, 3, 2... lehetőséget a partneremnek és adtam is mindaddig míg bírom és nem robbanok ki, hogy na vége, mész a fenébe mert azért azt tudni kell, hogy intelligencia nő nagyon kevés van és attól, hogy nem jó az ágyban elsőre az nem jelenti azt, hogy a későiekbe változzon jó irányba!


U.i: nem tudom elképzelni azt, hogy két ember ne lenne jó szerető EGYMÁSNAK ha szeretik egymást! Na mind'1!

2014. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!