Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok .


23 (lány) vagyok és a parom 26 éves egy eve leszünk együtt áprilisban . Mindketten külön élünk a szülőktől de nem együtt. Elég komolyan tervezünk egymassal de viszont én eléggé elbizonytalanodtam . Nyáron úgy volt hogy megyünk együtt nyaralni vagyis ezt kaptam tőle ajándékként karácsonyra hogy kifizeti a szallasomat a nyaralasnal de viszont a szülei is jönnek mert ok meg sehol nem voltak egész életükben és emiatt nekik is kifizeti és ok is jönnek , viszont nekem az anyukája kicsit ellenszenves ugyanis általában nagyon csúnyán beszel a férjével és fiával illetve nagyon alparin tud viselkedni .. nekem így nem sok kedvem van menni hogy van egy hét pihenésem és azalatt is folyamatosan ezt hallgassam illetve hogy mindenbe beleszól ...szerintetek elmenjek és próbáljam ne idegesíteni magam vagy inkább menjenek 3an és én menjek külön . Sajnos olyan nem jön szoba hogy a parom velem akarna jönni mert ő a szüleivel akar menni ...



2018. febr. 5. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Pasd normálisnak tűnik. Párodnak tisztán mond ezt el, hogy mi aggaszt, s mi nem tetszik... persze vgyázz, ne vegye sértegetésnek.
2018. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hat ha a szüleihez ennyire ragaszkodik akkor sztem nem tudsz mit tenni.Ha szoba hozod is akkor a párodnak rosszul eshet hogy te nem akarsz velük menni.
2018. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már probaltam neki mondani hogy nekem az anyukája kicsit sok hogy így beszel illetve hogy nem úgy kezeli öt mint egy felnőtt hanem mint egy 15eves (pl mai napig ő vasarol alsóneműjet ,zokni stb ) és ezt a parom hagyja is ..ő csak annyir mond hogy nem velem beszel így az anyja es hogy ne vegyem fel ezt mert ő ezt viccesnek találja illetve hagyjam rá az anyjara a dolgokat mert o ilyen ..bár azért sztem ez se normális ha most nem szól az anyjara , később mi lesz ? 35 évesen is majd Meg mindig az anyja veszi neki a zoknit .. sajnos én ezt jobban már nem akarom megszolni mert úgy tűnhet neki vagyis már most is hogy én az anyja ellen vagyok ..
2018. febr. 5. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne menj el velük nyaralni. Milyen dolog az hogy nem beszéli meg veled hogy a szüleivel közösen töltsd a szabadidődet?

Az ilyen szülő egy kész rémálom, az ex anyósom volt ilyen, tönkre is baszta a házasságomat.

Kérés nélkül bevásárolt akiciós gagyi termékekből és vérig volt sértve ha kidobtam mert nem tetszett vagy lejárt a szavatossága.

Ez a nő még abba is bele fog szólni hogy milyen bugyit vegyél fel.

2018. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor kérdezte,hogy kifizesse e ajandekkent akkor mondta hogy a szülei is jönnek , tehát úgymond nekem akkor nem volt zsákbamacska csak én addig meg a szüleivel max 3 napot töltöttem együtt ..utána volt egy hét amit így velük voltam..és akkor bukott ki jobban utána kezdtem kicsit távolságtartó az anyja fele lenni .. igazából nem rosszindulatú ő csak zavar amilyen személyisége és ahogy a fiával viselkedik .. ezért nem tudom hogy inkább legyek én is nyitottabb és nem szabad ennyire elhamarkodva dönteni vagy szerintetek is masfel év után nem feltetlen kene a szulokkel nyaralni .. én elhiszem hogy elakarja őket vinni mer nem voltak meg sehol de most akkor ennyi erővel minden évben ez lesz hogy Jajj szegények egész évben nem voltak sehol ..( jelzem nem a pénz miatt nem voltak sehol hanem amiatt mert mindketten nem foglalkoznak ezzel az anyja már most is mondja hogy én biztos nem megyek,nem repülők stb stb ..)
2018. febr. 6. 08:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!