Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki odavan értem, az elijeszt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki odavan értem, az elijeszt, akivel fokozatosan alakul a dolog, abban meg nem bízok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi már a randizás elején nagyon teper, odavan értem, abba nem tudok beleszeretni..mert “túl sok”. Ha pedig mondjuk heti átlag 2x találkozunk csak, talik között keveset beszélünk, mert mindenki végzi a dolgait, szóval olyan szép fokozatosan alakul a kapcsolat, akkor meg nem tudok megbízni a pasiban, egyből azt gondolom, hogy mással is kavar, azért nem ér rá minden nap, vagy ilyesmi. Pedig ez lenne a normális tempó, nem? Mit gondoltok?

21L



2018. febr. 6. 10:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt gondolom, hogy túl sokat gondolkozol olyan dolgokon, aminek semmi értelme, csak még nem láttad be...de majd kérdezd meg ezt a kérdést magadtól 10 év múlva.
2018. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

"#9 Nem igazán értetted meg a kérdésem lényegét, én tudom, hogy mit akarok, csak abban szoktam bizonytalan lenni, hogy azok a pasik is engem akarnak-e :D"


Dehogy tudod. Még sokat kell tanulnod. A kérdésed nem arra irányult, hogy a pasik téged akarnak-e, hanem arra, hogy ha teper a másik az neked sok, ha meg nem teper, akkor meg kevés, és azt hiszed, mással is kavar a srác. Olvasd már el a kérdésed, az hol irányul arra, hogy abban kételkedsz, te kellesz-e a pasinak? Vagy baromira rosszul fogalmaztad meg a kérdésed, vagy még magad sem érted, mit is szeretnél kérdezni :D. De akkor elemzem neked lássuk csak:


1."Ha egy pasi már a randizás elején nagyon teper, odavan értem, abba nem tudok beleszeretni..mert “túl sok”." - ez egyértelmű, hogy nem arról szól, hogy a pasinak kellesz-e, ugyanis teper, akkor szerinted? Itt rólad van szó, hogy ez téged idegesít.

2."Ha pedig mondjuk heti átlag 2x találkozunk csak, talik között keveset beszélünk, mert mindenki végzi a dolgait, szóval olyan szép fokozatosan alakul a kapcsolat, akkor meg nem tudok megbízni a pasiban, egyből azt gondolom, hogy mással is kavar, azért nem ér rá minden nap, vagy ilyesmi." - itt megint arról van szó, hogy neked nem megfelelő a tempó és azt hiszed mással is kavar a pasi, hülyeségeket képzelsz be.


A lényeg: fogalmad sincs, hogy mit vársz el egy kapcsolattól, ha tudnád, akkor ez a kérdés meg sem fogalmazódott volna benned. Gyakorolj önismeretet, fejlődj. Ha én randizom vkivel, akkor nem agyalok ilyeneken, hogy most heti hányszor találkozzunk, túl sok-e vagy sem, mert tudom mit akarok.

2018. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem bízol, mert voltak ilyen tapasztalataid. Valaki átvert hasonló módon.

Így vagyok én is.

De próbálj nem agyalni, parázni, azzal csak elrontod.

Hidd el, tapasztalat.

Mindig a hátsó szándékot kerestem, ha fenn van Facebookon akkor nővel beszél, ha nincs fenn nővel van. Tipikus. Ez voltam én. Tönkre is tettem mindent.

2018. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#8: téged nagyon nagy fájdalom érhetett, nem először látom, hogy piszok negatívan vélekedsz nem csak a nőkről, de néha elég sok dologról, ezért én javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, mert ez már durva!
2018. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig 6-os jót írt, kérdező. Sőt, én is ünnepélyesen megígérem neked, hogy ha egyszer valóban szerelmes leszel, nem fogsz ilyen hülyeségeket kérdezi. Semmit sem fogsz kérdezni! Nem lesznek kérdéseid, csak az őrült szenvedélyed. Nem is hallgatsz majd senkire, csak mész a szíved után. Ezt nem rosszból mondom, ez így helyes. Ez az élet rendje.

59F

2018. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!