Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért unnak rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért unnak rá egy lányra 2-3 év után?

Figyelt kérdés

Nekem több kapcsolatom volt már, mind több évig tartott, de valahogy 2-3 év után mindegyik megromlott, megváltozott, a párom elkezdett másokat nézegetni, nincs már több mély beszélgetés, közös dolgok, viccek amiket csak mi értünk. Egyszerűen ez mind eltűnik. Most a barátommal 3. éve leszünk együtt nemsokára, azt hittem nála más lesz, de nem. Ugyan azokat a tüneteket tapasztalom, mint az előzőeknél, pedig nála tényleg erőlködtem, próbálkoztam. Miért unnak rá a férfiak egy kapcsolatra? Miért nem dícsérgetnek évek elteltével is, hiszen egy nő attól a legboldogabb., és ha egy nő boldog a kapcsolatban a párja is az lesz.


TI hogy gondolkodtok erről 25-30 év közötti nők/férfiak?


2018. febr. 6. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják hogy a szerelem két évig tart általában, és ha olyannal jöttél össze akivel nem passzoltok, akkor nem maradtok együtt. lehet hogy ez miatt. de lehet hogy azért mert benned van valami görcs három év után és megváltozol, és ezt ők is megérzik.
2018. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyszerűen ez alapjáraton ilyen, nem csak a férfiaknál, hogy a rózsaszín ködös szerelmet felváltja a szeretet. Aminél viszont már bármikor borulhat a bili, mert jöhet egy harmadik fél, aminél azt mondja az egyik hogy köszöni szépen neki ennyi elég volt. Vagy annyira lesüllyed a kapcsolat, esetleg ha veszekedések is vannak, hogy az egyik fél azt mondja, hogy már nem akarja folytatni.
2018. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%

Függ attól, hogy értékeled-e megfelelően a bókokat, te is megdicséred-e őt.

31/f

2018. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Nemhogy 2-3 év, de másfél perc után is úgy megunlak titeket, hogy csak úgy zörög. Elképesztő, hogy mennyire képtelenek vagytok beszélni bármiről is. Elképesztő, hogy mennyire képtelenek vagytok az aktív, folyamatos, érdekfeszítő kommunikációra azokkal a férfilényekkel, akik nem a 2018-as férfiideálnak számítanak. Tehát miről beszélünk?
2018. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Két év után is ugyan úgy dicsergettem, bokoltam neki, aztán már nem érdekelte. Szóval ellenpélda is van.
2018. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A nok is megunjak. A szerelem hormon kb. 2 evig tart. Ez van. Vagy szakutanak, vagy dolgoznak a kapcsolaton.
2018. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%

Anyám és apám idén lesznek 46 éves házasok. A mai apig szerelemmel vannak együtt. Ritka ugyan, de van erre példa.


Egyszer én is feltettem nagymamámnak ezt a kérdést. Az volt a válasza, hogy azért mert az ő idejében még nem kidobták az elromlott dolgokat, hanem megjavították.

2018. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Tehát szerinted egy férfi attól lesz boldog, hogy boldoggá teszi a nőt, és nem érted miért unnak rá a kapcsolatra? Ezért
2018. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
brit tudosok is megmondtak, elmulik a szerelem, helyebe jon a szeretet. ez neha eleg, neha nem
2018. febr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Arra a lányra unnak rá, akire rá lehet unni.
2018. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!