Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta egy fiú szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta egy fiú szakított velem, azóta ki sem mozdulok itthonról, depis vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz előtte se voltam voltam valami nagy kimozdulós de azóta mióta szakított velem, azóta még kevésbé. Az volt az indoka hogy túl jó vagyok hozzá. Hiába kérdeztem mi az oka ez volt a válasz. Most hiába írtok olyan válaszokat hogy mozduljak ki itthonról ismerkedjek, amikor faluban lakom, és ha kimozdulnék se lenne senkim. Nincsenek barátaim se akikkel kimozdulhatnék. L/23
2015. máj. 12. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
szeretlek.
2015. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez :D Csak nekem nem volt senkim mert nem megyek sehova es ha mennek se akkor sem mert kisvarosban lakok
2015. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam. :/ Ha közel laksz, mozduljunk ki együtt. :D 22/L
2015. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Merre van az a falu?

Szívesen elmászkálnék veled valamerre, én se megyek olyan túl sokszor el valamerre. :)

2015. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg mozgatnálak,csak ne legyél túl jó hozzám.Őszintén szólva,örülnék ha ilyen csajt találnék aki jó hozzám.
2015. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányos vagyok, valamiért taszítom az embereket.
2015. máj. 12. 21:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Rossz embernek tart a családom is, és én is magamat.
2015. máj. 12. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk ha van kedved :) 17f
2015. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért nem lehetsz rossz ember,mert van egy hibád.
2015. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagy mint az exem, legalább is ahogy le írtad.

Tanácsolni tudom hogy menj el szórakozni, keress valahol egy havert, egy barátnőt, és vele.

Ott eltudod felejteni exed, és még egy másikat is könnyedén találhatsz :)

2015. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!