Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek ez mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ez mit jelent a páromnál? Megcsal?

Figyelt kérdés
A párom 3 műszakba jár én 26 éves vagyok ő 23,amit észre vettem 1 hónapja furcsán viselkedik velem.Volt 1 hét amikor nem is volt testi kapcsolat,azt mondta fáradt.Utána letámadt pár napja ,hogy ő most szeretné.Most eljött egy újabb hét megint passziv.Ha hazajönn ad egy puszit ,de viszont alig kommunikál,beül és játszik a telon,vagy játszik a ps en .Mindig arra fogja hogy fáradt ,nekem meg hiányzik a kommunikáció főleg hogy munka után megint látom,sajnos nem dolgozok,de akkor is szerintem egy kapcsolatba kell az hogy beszélgessetek,nem az hogy mind2 en nyomjuk a telefont . Facebbookra már nem is tesz képet fel rólunk,nem dicsérget ,nem olyan mint régen :( Együtt élünk amúgy 1 éve és 3 évesek vagyunk.Úgy érzzem mint ha érzelmileg ki lenne hűlve, most beszélni nem akar sose erről..most én ne foglalkozzak vele ugy mint ő velem ?

2018. febr. 7. 16:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat ,és a válaszaitokat .
2018. febr. 7. 16:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A megcsal azt jelenti hogy massal kavar, ezek amiket leirtal nem megcsalas.
2018. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk ha te is dolgoznál, és nem ő dolgozná ki a belét, hogy eltartson? Kezd elege lenni. Érthető.
2018. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen fáradt. Próbáld masszírozni a vállát, öleld meg, főzd meg a kedvenc kajáját..Ne zaklasd. Kicsit hanyagold ezt a témát, majd beszèlget róla, ha akar..
2018. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha 3 műszakban dolgozik nem csoda ha nem akar veled foglalkozni, hiszen túl fáradt hozzá. Adj neki egy kis teret és legalább annyival könnyítsd meg a dolgát, hogy nem zargatod feleslegesen, ha már hajlandó eltartani téged. Keress valami munkát magadnak, az lefoglal és a párodnak se kell túlhajszolnia magát.
2018. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem tehetek róla hogy nem vettek fel ,sok melóhelyre leadtam az önéletrajzomat .Kívánom egyszer neked ne legyen munkád és majd rájössz . Nem erre voltam kíváncsi ,hanem hogy az ő viselkedése mit takar.
2018. febr. 7. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg ne hanyagold a témát, hanem ragaszkodj hozzá, hogy kibeszéljétek. A fáradság nem ok arra, hogy ne álljunk szóba a párunkkal és ne szexeljünk. Jogod van tudni, ha valami baja van veled, neki viszont nincs joga rabolni az idődet, ha részéről ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Akkor szét kell menni.
2018. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
És mondjuk azt megkérdezted már tőle, h h van? Mi van a munkában? Vagy csak a te gondod, a szex hiánya a legnagyobb probléma? Én inkább azon aggódnék, h a páromnak esetleg nincs e valami belső vívódása és azért ilyen passzív. Nem rögtön a megcsalásra. 3 műszakban dolgozik. Szerintem ereje sincs a szexre.
2018. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem lenne kedvem szexelgetni 9-10 óra meló után, csak mert te otthon ücsörögsz és semmit nem csinálsz. Menjél dolgozni - olyan NINCS, hogy nem vesznek fel sehová -, rögtön lenyugodsz.
2018. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne lenne ereje? Tudod te mi a 3 műszak? Nem az, hogy non-stop nyomja a 3 műszakot. Hanem felváltva megy hol reggelre, hol du-ra, hol éjszakára. De ugyanúgy heti 40 órát dolgozik, mint úgy általában az átlag.
2018. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!