Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis, es en vagyok hulye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis, es en vagyok hulye?

Figyelt kérdés

A baratom azon akadt fent, hogy egyszer harom napig nem szexeltunk es neki ettol osszedolt a vilaga, hogy talan "nem kivanom", mikor stresszes volt a het es faradt voltam este

O reagalja tul vagy en vagyok hulye ehhez??

Nalunk olyan nem letezhet hogy valami okbol egy hetig ne fekudjunk le, mert akkor egy nagy szar vagyok hogy nem elegitem ki

Segitsetek!


2018. febr. 8. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem normális, ha valaki nem szexel kényszerből, fáradtan.

3 nap nem a világ vége. Máskor nyugtasd meg, hogy pótoljátok 3 napon át, hátha megnyugszik.

2018. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%

Amennyit leírtál abból az jön le hogy csak szexre kellesz neki.

Vagy beszéld meg vele hogy ha nincs szex akkor nincs, és ne reagálja ennyire túl..

2018. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Asszonynak kötelessége, hogy szétrakja a lábát ha ura és parancsoloja int neki! (Ha ez nálatok igy van bevezetve?)
2018. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ő reagálja túl. De amúgy ez mennyire komoly, hogy sz.r vagy ha egy hétig nem szexeltek és nem elégited ki? Ezt konkrétan így mondja neked? Mert akkor ez a kapcsolat nagyon nem egészséges, és.a.bántalmazó kapcsolat előszobájában vagy.
2018. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Üljetek le és beszéljétek meg az igényeiteket. Aztán próbáljatok kompromisszumot kötni, hogy mindkettőtök jól járjon. Egy kapcsolatban elég fontos a jó kommunikáció.


Az előző válaszolók meg... Jézusom. Ha egy fiatal srác szeret lefeküdni a barátnőjével és jól esik neki, ha a barátnője kívánja, akkor csak szexet akar? Voltatok már egyáltalán kapcsolatban? Kívántátok már a párotok? Jól esett nektek, amikor láttátok, hogy kíván a párotok? Kétlem, hogy mind aszexuálisok lennétek.

2018. febr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ugye neked még nincs meg a 8 osztályod? Mikor is tanulják a gyerekek a szövegértelmezést? Ti még nem tartotok ott?
2018. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Velünk amikor ez először fordult elő, nagyon megrémültem, mivel 3-4 napja egyikünk se kezdeményezett, pedig volt rá lehetőség. Megnyugtatott, hogy teljesen oké, stresszes volt neki is és nekem az a hét. Ettől még mindig szerettük és kívántuk egymást. Azóta is teljesen jó a szex köztünk, nem akadok fent, ha kimarad pár nap.

Mondd meg neki, hogy a kapcsolat nem arról szól, hogy te kielégítsd őt, nem azért vagytok együtt. Te egy élő-érző ember vagy, aki igenis mondhat nemet a szexre.

2018. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit érzéketlen és önző a párod...mondom ezt férfiként. Ne engedj ennek a magatartásnak, mert akkor lesz ez még rosszabb is. Beszéljétek át a kölcsönös tisztelet és az empátia, no meg a kompromisszumok témakörét, ráfér.
2018. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!