Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti hallgattok a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hallgattok a női intuícióra? Mennyire válik be?

Figyelt kérdés

Volt aki hallgatott rá, és rosszak voltak a megérzései, és volt akinek jót sugallt?

Férfiak ti hisztek a női megérzésben? Vagy ezt kombinálásnak gondoljátok?

Párkapcsolatban gondoltam. Ha valami azt súgja, valami nem oké, de a konkrét okra nem jöttem rá. Semmi sem változott.



2018. febr. 9. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen, nő vagyok, eddig mindig bejött. MIndig.

Volt, hogy azt éreztem, a srác totál megváltozott, más, mint előtte egy hónapig (csak egy hónapja volt randipartner) világosan éreztem, hogy valami nem oké, és tényleg, egy másik lánnyal is ismerkedett úgy, hogy (ez nem lenne baj önmagában) a másik lányra igazán nagyon vágyott, csak ott meg ő nem volt biztos a dologban.

A lényeg, hogy éreztem, lezártam, és utána derült ki, hogy mi van, el nem mondta volna, így megkíméltem magam egy nagy csalódástól, ha nem hallgattam volna az intuíciómra.

Volt egy másik eset, ott is kezdeti kapcsolati szakasz: éreztem, hogy a sráccal valami nem oké, hogy aberrációi lehetnek, valami ilyesmit éreztem. És sokkal később tudtam meg, hogy mennyire hozzám képest durván aberrált, mániákus, perverz (számomra) és itt is jó, hogy hallgattam a megérzéseimre, mert helyes volt. A párommal, akivel régóta vagyok már együtt, vele meg az a megérzésem, mindig az volt, hogy komoly gond nincs, és nincs.

2018. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is mindig bejönnek. Mindig érzem, hogy ki az, aki hazudik nekem, kiben bízhatok és kiben ki. Érezni szoktam, ha valaki mondjuk mellettem találkozgat mással is, ha nincs rá bizonyíték, akkor is tudom, mert érzem, a nyakamat tenném rá :D De ugyanígy azt is hamar levágom, hogy ki az, akinek tényleg fontos vagyok. Inkább a megérzéseimre szoktam hallgatni, mint az eszemre vagy szívemre, mert az előbbi sosem csal.
2018. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Én nem hiszek a női megérzésben. Egyszerűen a tudat alatti hamarabb összerak dolgokat - akár olyanokat is, amit egyelőre a tudatunk még képtelen elfogadni, ezért alibiket keres. Ez a képesség viszont úgy gondolom, hogy a férfiakban is megvan, nem hiszem, hogy kizárólag női dolog lenni.


Nekem ez a fajta tudat alatti megérzés/sugallat a legtöbbször be szokott jönni, bár már volt olyan is, hogy kellemesen csalódtam a megérzésemhez képest.


22/N

2018. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Az mi? :O
2018. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Én ezt úgy fordítanám, hogy jól dekódolom mások testbeszédét. A nők ebben alapból jobbak. Nagyon kis dolgok is feltűnnek számomra, pl egy arcizom rándulás, hangszín változás, önkéntelen karmozdulat, stb. Mindig feltűnik, ha hazudnak nekem, és emiatt tudom, ha valami nem klappol, nem azért, mert a titkos női érzékem beriaszt. A páromat a szimpla tények alapján sokan leírták az ismerőseim között kezdetben, hogy tuti hazudik stb. Kicsit furcsa volt, magának való. Én viszont személyesen láttam, hogy nem hazudik semmiben, és később is csak engem igazolt, így bíztam benne. Nem éreztem előre, hogy minden tökéletes és csodálatos lesz, csak azt láttam, hogy igazat mond és összhangban vannak a szavai a tetteivel és lehet benne bízni.
2018. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 És nemis csak a testbeszédből tudjuk ezeket, cseten keresztül is érzem ezeket.
2018. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindig bejött.
2018. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen, én is még chaten keresztül is van, hogy leveettem. Első vagyok.
2018. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Én hiszek benne és száz százalékban bejön. Fiatalabb koromban próbáltam elhessegetni a megérzéseimet, mondván, áá csak bebeszélem magamnak, nem is úgy van, mindent agyból próbáltam megmagyarázni. Aztán kivétel nélkül bejött a női megérzésem, minden esetben. Azóta feltétel nélkül hallgatok is rá. 26/N
2018. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha működne, akkor nem lenne annyi válás, mert intuícióból jól választanának.
2018. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!