Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Ti elmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti elmennétek úgy barátokkal találkozni, hogy a párotok beteg és nem tud veletek menni? Jogos a kérés hogy inkább maradjon otthon veletek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi baja. Ha nagyon magas láza van és alig él akkor nem vagy ha valamilyen módon tudok neki segíteni. De ha pl hasmenésről van szó akkor minden további nélkül. Annak semmi értelme hogy csak azért maradjak mert ő nem jöhet közben meg semmi hasznom.
2018. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elso mondta, helyzettol fugg. Meg ha ellatasra szorulok akkor is lehet azt csinalni, hogy utazassal egyutt mondjuk csak ket orat van tavol, utana jon vissza. Pusztan azert mert en nem mehetek azert o ne maradjon otthon, nem vagyunk osszenove. Az egeszsegi allapot a donto.
2018. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Elmennék. Nem jogos kérés.
2018. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megfázásról van szó, láz nincs.
2018. febr. 10. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne kerulgessuk a forro kasat, te melyik fel vagy?
2018. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy megfázás engem többnyire nem szokott akadályozni semmiben. Ilyen "betegség" miatt nem hagyok ki programot, csak ha 5 percenként kell orrot fújnom.


Én ilyen helyzetben elmegyek találkozni a barátokkal akkor is, ha a párom meg van fázva, és nem jön velünk. Nem jogos kérés, hogy én azért maradjak otthon, mert ő fújja az orrát.

2018. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Attól is függ hogy hogy lett a sorrend. Ha megfázott, én már megígértem neki hogy otthon maradok vele pátyolgatni, aztán most felhívnak a haverok és a kedvükért lemondom a párommal otthon tespedést, azt megértem hogy rosszul esik.

De ha eleve úgy volt már rég megbeszélve hogy ma este megyünk rég látott haverokkal valamerre és ő ma úgy érzi hogy nincs elég jól hozzá, akkor nem kérné hogy én is hagyjam ki a kedvéért.

2018. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem jogos, ha nem vagyok lázas, csak picit köhögök meg folyik az orrom, mi a francért szobrozzon az ágy mellett?!


Menjen csak a haverokhoz.

2018. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megfázás esetén nem jogos.

Ellenben, a barátom egyszer úgy ment el egy nem fontos programra, hogy olyan rosszul voltam, hogy a WC-ig kimenni se tudtam. Enni se tudtam semmit, mert annyi erőm se volt, hogy kimenjek egy szendvicsért. Na, ő egy tahó.

2018. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A masik resze, hogy kozosek-e a baratok, vagy inkabb az O baratai? Ha inkabb az O baratai, es tenyleg csak egy szimpla megfazasrol van szo, nem varnam el, hogy maradjon otthon velem. Ha O ajanlja fel, termeszetesen nagyon orulnek neki de ennyi. Ha kozos barati tarsasag, ahol mar eleve ugy ismertek meg minket, hogy egy par vagyunk es minket varnak, nem csak egyikunket, akkor evidens, hogyha az egyikunk beteg, akkor a masik sem megy. Szerintem ezt nem kell magyarazni.
2018. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!