Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal hogy ezzel fájdalmat okoz nekem?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt,azt mondja nagyon szeret meg amugy jol megvagyunk.de van amit már 2 éve nem tudok megemészteni.régen rajtakaptam hogy idegen külföldi nökkel csetelt de nem találkozás céljábol csak ugy felszinesen.akkor számonkértem meg nagyon kiborultam,de ő meg csak azzal jött hogy tulzásba viszem,meg csak szorakozik,nem veszi komolyan.meg hogy nem csalt meg azt mondta.ugy ereztem nem igazán értett meg.folyton ezt csinalta ha volt rá alkalma.azt az e mail cimet szinte csak arra használta jobban.most észrevettem hogy ugyanazt a messengert telepitette a telefonjára és már a attol rosszul lettem hogy megláttam.nem is birok már belenézni megint mit csinálhat.nagyon ki vagyok készülve emiatt.ti mit tennétek.regen is probaltam ezt megbeszélni vele de még bocsánatot sem kért azota se,és inkabb még ő támad engem hogy rájöttem.

2018. febr. 10. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Külföldi nőkkel beszélget. És akkor mi van? Ezt most csak én nem értem mi ebben a rossz? Vagy kamszex van? Esetleg küldenek neki pucér képeket? Ha ezek kilőve akkor nem értem mi a gond. Minden pasi beszélget nőkkel.
2018. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lordika ***** válasza:
100%
Inkbáb az a kérdés, hogy miért vagy vele még együtt?
2018. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen képeket is küldtek már neki.meg a szex a téma
2018. febr. 10. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti számonkérném és ha nem veszi figyelembe,hogy neked ez rosszul esik és nem hagyja abba akkor menjen a másik nőkhöz. Teljesen mindegy,hogy külföldi vagy sem.

Azért ez így ahogy leírtad egy kissé túlzás

2018. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok akkor ez így érthető hogy nem tetszik. És szerintem a pasidnak nem fogod tudni elmagyarázni ezt a dolgot. Vagy tovább kinlódsz vele vagy elhagyod.
2018. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly? Szexről beszélget más nőkkel és még képeket is kap tőlük? Tényleg ennyire naív vagy, hogy elhiszed, hogy szeret? Zárd le ezt a kapcsolatot és keress olyat, akit csak te fogsz érdkeelni. :)


22/L

2018. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha nem fogsz tudni benne megbizni,anèlkül pedig szerintem nem sok èrtelme van az egèsznek.

Te elhiszed,hogy esetleg ennèl több soha senkivel nem volt neki?

2018. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

O nem a monogam tupus draga

megoldas??szabadulj meg tole minell elobb

nem fogja abbahagyni a te kedvedert

szerintem legyen benned tartas!! legyel no!!

aztan kuld melegebb eghajlatra

2018. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!