Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal, hogy nem lehetek mindig vele?

Figyelt kérdés

- Elkezdtem edző terembe járni hetente háromszor megyek két óra és 5 órakor kezdek mindig. Este 8:30-ra otthon vagyok biciklivel vagy ha busszal megyek akkor néha ennél is előbb. A szerelmemet zavarja,hogy nem érek haza akkor amikor ő is. Mert eddig majdnem, hogy egyszerre estünk a lakásba és együtt voltunk végig. De már muszáj volt valamit mozognom is, mert 1 éve nem csináltam semmit és fitt akarok maradni. Bérletem van az drága így nem fogok kevesebbet menni, mert a heti három sem sok és kiakarom használni ezeket a napokat.


- Most diétázom is és nem szoktam neki állni főzni. Összeírtam a barátomnak pár receptet és utasítást is mellé, hogy tudjon magának kaját csinálni ha haza ér vagy amúgy ha megéhezik. De én most nem igazán szoktam sütögetni, főzni. Heti 2x csinálok valami főt kaját,de akkor sem kimondottan olyat amit neki készítek. Amúgy gyümölcsöket,salátákat,turmixokat fogyasztok.


Nem értem, hogy miért van ezzel is baja. Nem tud főzni, de felajánlottam neki, hogy akkor valamelyik nap mondjuk egy hétvégén segítek neki egyszer és megmutatok pár dolgot ha ennyire nem megy. Végülis megoldotta egyedül, hiszen nem halt éhen,de belémköt, rám szól, piszkál, vitatkozik velem, hogy miért kell most fogyózni,ennyit edzeni. Nem is lát engem. Ez mind erős túlzás. Most a kajáról kevesebbet beszél, de tudom, hogy zavarja, hogy nem állok neki kaját csinálni. Én sok finom ételt tudok készíteni amit lehet..tényleg nehezebb megcsinálni neki..és most hiányzik az "étlapról",de nem akarok ezzel vacakolni ha haza megyek. Még bevásárlást is megcsináltam, hogy az alap anyagokat ne neki keljen keresnie. Egy önálló felnőtt embernek gondoltam. Mindig mindent együtt csinálunk. Beosztjuk, hogy otthon ki mitcsinál takarítás során stb. Ezermester is, eleve ő az aki inkább mindenben segítőkész szokott lenni. Ő előbb tud nekem tanácsokat adni vagy ilyesmi. Nem szokott ilyen életképtelenül viselkedni. Neki is mondtam, hogy ne várja el tőlem, hogy csak miatta nem fogok edzeni járni vagy egészségesebben élni. Vékony vagyok tényleg,de szeretnék ettől függetlenül máshogy étkezni és kicsit mozogni.


Mit lehetne neki mondanom, hogy ezt ő is felfogja? Olyan mérgesnek tűnik mindig amikor haza érek. Ott áll a konyhában és letört, morog. Elvágta az ujját, oda égeti a rizst, kifut a leves, túl főzi a tésztát. A húst nem tudja fűszerezni. Amikor haza érek mintha bomba robbant volna a konyhában. Nem lehetek mindig mellette..de veszekedni sem fogok vele többet azért meg végképp nem, mert későn érek haza az edzésből. Nekem kb ez a kikapcsolódás és a hobbim. Ő találkozik a barátaival, mozgalmasabbak így is a mindennapjai mint nekem. Én sosem panaszkodtam ő meg kivan akadva, hogy nem csak vele vagyok.


2018. jan. 29. 13:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Ő ilyen, ezt választottad. Megszoksz vagy megszöksz.
2018. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Gratulalok, szules nelkul lett egy eletkeptelen gyereked!
2018. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Megszokom,hogy ilyen. Engem kevésbé zavar, hogy így viselkedik. Igazából neki van problémája velem és nem fordítva. Én csak segíteni szeretnék neki, hogy ne legyen veszekedés vagy legalábbis minden este egy órás szócsata. Utána békesség van,de másnap megint megy a "tombolás".
2018. jan. 29. 13:57
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Gratulálunk! Ön nyert egy óriáscsecsemőt párjául! Kérjük, jól rágja meg, amit főzött, mert igen nyersre sikerült!


Jézusom, mekkora balek a pasid, és mégis barátnője van...Nice World. 😬👍

2018. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem szeretnék egy ilyen kullancsot nyakamra.
2018. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%
Elég komoly baj, ha ezt külön meg kell értetni valakivel. Én is csak azt tudom mondani, hogy szakítottad, szagolod, egy fokkal értelmesebb ember össze se jön egy ilyen önző, kontrolláló féreggel. Neked mégis ez kell, szóval annyira nem szenvedhetsz.
2018. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Jezusom... neked ezzel nincs problemad? Fel tudsz nezni valakire ferfi minosegben, aki etelt nem tud maga ele rakni hiszit nelkul? :D Te jo eg.
2018. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az exei a korábbi barátnői nem tudtak főzni. Akkor érdekes módon nem volt neki gondja...egyszerű kajákat vagy félkész ételeket ettek. Én meg rá "szoktattam" az ételeimre amit..igen..tényleg nem fog tudni azonnal megcsinálni, főleg mert türelme sincs az egészhez szerintem és nagyon bénázik.
2018. jan. 29. 13:59
 9/36 A kérdező kommentje:
De! Problémám van vele. Ezt írtam. De ilyenért nem fogok azonnal szakítani. Lehet más minden bizb/t szakítana a párjával (rá nézett egy nőre, fingott, más nővel is beszélt, vannak barátai, egyedül menne bulizni, mosolygott valakire, stb mások ilyenért is képesek szakítani)
2018. jan. 29. 14:03
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
O, akkor nagyon jo anyukaja lettel :)
2018. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!