Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagyok én a hibás? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok én a hibás? :D

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk eggyütt, és rendszeresen vannak olyan periódusai a kapcsolatunknak amikor nehezen tudunk összehozni találkozót (több héten át, heti 1 alkalom), holott 5 km-re sem lakunk egymástól.

Én sajnos túlzottan is elfoglalt vagyok, egyetem + 2 munkahely, neki "csak" a tanulás van, de az is kellően leköti. Én próbálok programokat kitalálni, de van hogy kifogyok az ötletekből / erőből, no meg az üljümk otthon és nézzünk filmeket sem túl változatos. Többször mondtam már neki, találjon ki ő is valamit, és nem mondok rá nemet, de alig van ötlete, maximum annyi, h találkozzunk... Ötletnek találom azt is, hogy menjünk el sétálni, nézzünk meg egy filmet, üljünk be valahova, segítsek neki háziban, bármit ami konkrétabb annál, hogy "találkozzunk". Sajnos az utóbbi "ötletek" rendre konkrét időpont (hétvégén...) és terv hiányában elúsznak, de ha van bármi konkrét akkor az mindig megvalósul. Közösen voltunk pár napot telelni is külföldön, de megy a durci, hogy nem találkozunk eleget.


Nekem vannak túlzott elvárásaim?



2018. febr. 10. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem, egyszerűen ő a túl kényelmes. Idő kérdése és kidob egy fiúért aki jobban ráér, hogy folyamatosan szórakoztassa.
2018. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Együtt èrzek veled,már a tèren,hogy 5km sincs köztetek mêgis alig találkoztok.


Az számomra is lehangoló lenne ha csak nekem jutnának eszembe programok.

2018. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, baromi kényelmes lány a barátnőd. Kellenek a minőségi idők, az élmények, nem gondolnám, hogy ez pozitív, amit csinál.
2018. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két emberen múlik ez is. Ő csak hátradől ahelyett, hogy megerőltetné magát. Rájöhetett volna már rég, hogy ha nincs konkrét akkor nem találkoztok.

Mindig lehet valamit csinálni, ha valaki társaságában unatkozol akkor nem ő a te emberek. És nem túlzott elvárás, inkább az az érdekes hogy miért vagy olyannal akit szórakoztatni kell?

2018. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem illetek össze, de erre hamarosan rájössz, tehát nem a te hibád. Egy kapcsolat mindkét félen múlik, ha csak az egyik akarja, nem igazán fog működni.
2018. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!