Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne kívánjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne kívánjam ennyire?

Figyelt kérdés

Nem rég elkezdtem találkozgatni egy fiúval, aki óta már több hónapja vágyakozom. Úgy néz ki összejöttünk bár nem haladunk gyorsan. Tegnap a kapcsoltunk egy újabb lépcsőfokot haladt felfelé, elkezdett puszilgatni, simogatni, ölelgetni. Mindig amikor hozzámér melegség önt el és legszívesebben rámásznék. Annyira kívánom mint eddig semmit soha. Úgy érzem érett vagyok a szexhez de a korom fiatal még. Idővel csillapodni fog ez az érzés vagy inkább erősödni?

14/L


2010. jún. 7. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre megmondani, hogy csillapodni fog-e a vágyad, vagy éppen erősödni. Véleményem szerint 14 évesen még fiatal vagy a szexhez, mint ahogy ezt te is megjegyezted. Az normális, hogy tombolnak a hormonjaid, főleg testi kontaktusnál, de azért türtőztesd magad, és ne bújj vele ágyba meggondolatlanul. Első alkalom csak egyszer van. Nehogy később megbándd. Amúgy ha lelkileg felkészültnek érzed magad egy szexuális kapcsolatra, akkor éppenséggel lehet próbálkozni. Csak ésszel, tudod, védekezés...


23

2010. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Tarts magadnál egy üvegben szart,és ha ilyen történik öntsd rá,ettől elmegy a kedved tőle!
2010. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs mit tenni,sok ember ilyen, testi vágy , a hormonok teszik :P Szerintem ennél már csak erősebb lehet :D Próbáld tűrtőztetni magad :)
2010. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16:59-es...


Ezt a módszert rajtad alkalmazták, onnan tudod?:) ... ostobot



Kérdezőnek.

Feltehetőleg erősödni fog, az elmélyülő lelki (és testi) kapcsolat miatt. Mielőtt kijelented, hogy érett vagy a szexhez... kérdezd meg magadtól, mentálisan is érett vagy-e. Fizikailag kétséget kizárólag. Ha átgondoltad, és úgy érzed, "megfelelsz", akkor lehet.

Amúgy hány éves a srác?

2010. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz. Annyira kívánatos (hülyén hangzik de tényleg az)

végig gondoltam, szerintem érett lennék hozzá. Nem azt mondom, hogy most elé fogok állni azzal, hogy feküdjünk le.. csak egyszerűen nem bírom, túl nagy a harmónia közöttünk.

16 éves:)

2010. jún. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!