Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel érdemeltem ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdemeltem ki, hogy ne tiszteljen a barátom?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt a barátommal, de most már nyíltan be is vallja sajnos, hogy nem tisztel.

Én sajnos mindig is elég engedékeny voltam a kapcsolataimban, a mostani páromat pedig különösen szeretem, sok kompromisszumot kötöttem miatta. Ez lehet az oka, hogy már egy kicsit sem tisztel?

Nagyon sokszor borzalmas dolgokat vág a fejemhez, idegesítő vagyok a számára, ha érdeklődöm a programja felől, hogy tudjak alkalmazkodni, akkor én vagyok a szervezkedő hülye p**sa. Sokszor nyomdafestéket nem tűrő szavakat használ velem szemben, voltam már mások előtt f***szopó is, számtalanszor előfordult, hogy nyilvánosan megríkatott. Ezt azt hiszem, élvezi is. Folyamatosan fenyeget, hogy elhagy, ha valamiről elmondom a véleményem, lehülyéz,

Ha ő bánt meg, akkor sem kér bocsánatot, ha én nem könyörgök, hogy beszéljük meg, egész nap egy szót se szól. Semmivel nem szolgáltam rá erre, nagyon hűséges és alkalmazkodó vagyok, mindig a kedvében járok az ágyban és azon kívül is. Egy kicsit bizalmatlan vagyok, de azt hiszem, ez a jelen helyzetben érthető is, de ezt nagyon sérelmezi.

Mit csináljak? Rendbe lehet hozni? Azt mondja, ő nem tud és nem is akar változni, nekem viszont sokat kell, hogy ő elviseljen engem, mert szerinte az élet igazságtalan.

Én 23/L ő 25/F


2018. febr. 11. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, még fiatal vagy, érdemes most kilépned ebből.


Egyébként azzal érdemelted ki, mert te magad sem tiszteled magad, ahogy korábban már írták- nem állsz ki magadért, nem véded meg magad, mindenben hozzá alkalmazkodsz meg hozzá idomulsz, elnézel neki kb mindent és cserébe elfogadod hogy ezt kapod. Ilyet nem szabad, még azok a párok is veszekednek néha, akikről úgy gondolod, hogy minden idilli és "jól egymásra találtak". Ha valamelyikük jogtalannak érzi a másik viselkedését, megszólalásait, akkor kiáll magáért és igenis kiharcolja a másik tiszteletét. Egy jó párkapcsolat nem ilyen, mint amit leírtál, és ha ő még ki is jelenti, hogy nem hajlandó változni, akkor nem is lesz jó párkapcsolat ebből. Amúgy a változás gyanúsan 1-2 év után jött el, ami köztudottan a rózsaszín felleges időszak vége, valószínűleg már nem szeret csak megszokásból vagy nem is tudom, mi miatt van veled, de semmiképpen sem bármilyen szép érzelem miatt. Hiába vagy szerelmes, a te érdeked őt elhagyni, mert hosszú távon még elhiszed, amiket mond neked, az önbizalmad a béka feneke alá esik és soha a büdös életben nem lesz belőled egy önálló, magabiztos, tiszteletre méltó egyén, hanem világéletedben ezt kapod majd- és talán több forrásból is-, hacsak nem teszel ellene, minél előbb.

2018. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én írtam azt, hogy buta vagy, hogy ezt hagyod.

(nem akartalak megbántani)


-ha érdeklődöm a programja felől, hogy tudjak alkalmazkodni, akkor én vagyok a szervezkedő hülye p**sa.

-Sokszor nyomdafestéket nem tűrő szavakat használ velem szemben, voltam már mások előtt f***szopó is, (???)

-számtalanszor előfordult, hogy nyilvánosan megríkatott.


Ez egyenként is olyan dolog, hogy a sarkadra kell állni, és meghúznod a határt, ahogyan a másik bánhat veled.

Az más kérdés, hogy nem jó dolgo a folytonos harc sem egy kapcsolatban.


Ha a tisztelet nincs meg, meg is fog csalni, avgy már meg is csalt. Ja, és tisztelet nélkül szerelem sem létezik!


Azt írod, hogy bután szeretsz. - Pontosan így van.

Majd megtanulod, hogy van érett szerelem is. Ez éretlen szerelem.

26N voltam

2018. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

U.I:

". Aki azt írta, hogy a jólelkű srácokat észre sem veszem: ő is ilyen jólelkű srác volt az első 1-2 évben, aztán kifordult magában, ezért már nem is hiszek benne, hogy nem múlnak el ezek a dolgok idővel :/"


6 éve vagyok egyébként a párommal, a mai napig a szívát lelkét kitezsi értem és én vagyok a legfontosabb.

Nálunk inkább az elején voltak zördülések, amíg összecsiszolódtunk, de az évekkel ezek elsimultak, mert megismertük egymás igényeit és kölcsönösen idomtultunk.


Ez a normális, és nem az, hogy a kedves párod 2 év után bekattan és sz.rba sem vesz. Ennél kb csak jobbat tudnál találni, de rosszabat is nehezen.

2018. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon közeli ismerősöknél hasonló a szitu.

A srác ugyanígy bárki előtt le f**sszopózta a lányt mondott rá hasonló csúnyákat, ha a kérdésére válaszolt akkor is elküldte a francba. Egy nagyon értelmes és kedves lány volt egyébként és nem is igazán értette senki sem, hogy miért érdemli ezt. Valószínűleg a srác se tudta.

Az lett a vége, hogy a srác rendszeresen csalta, ennyire se tisztelte már.

2018. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Rizsázhatsz, ahogyan akarsz, miért kéne BÁRKINEK tisztelnie téged, ha ennyire tartod magad, hogy egy suttyóval vagy?


Hagyjuk már, én két hetet nem tudnék olyannal élni, aki lefxszopózik, neked viszont úgy látszik ez kell.


Csak akkor éldegélj vele boldogan, cs.szd a fiatalságodat ilyen parasztra és NE nyávogj!

2018. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudod nagyon nehéz egy olyan embert tisztelni, aki saját magát sem tiszteli. Te nyíltan nem tiszteled saját magad, mert ha lenne egy cseppnyi önbecsülésed, akkor egyrészt nem adnál fel számodra fontos dolgokat "komrpomusszum gyanánt" csak azért, mert épp szerelmes vagy, nem könyörögnél neki, hogy beszéljetek meg bármit is, amikor ő volt szemét veled, hanem már rég kivágtad volna ezt a büdös suttyót a francba. Bőven itt az ideje, hogy félretedd az érzelmeid, az agyadhoz kapj és végre saját magad helyezd előtérbe. Tudod odaadhatod ennek a hulladéknak a lelked utolsó darabját is, de ettől még nem fog elkezdeni szeretni.
2018. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!