Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel erdemeltem ki es mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel erdemeltem ki es mit csinaljak mashogy?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban. (Legalabbis megprobalom)

Ez a masodik hosszabb kapcsolatom, van egy egyeves gyerekunk.

Az elso azert ment tonkre (tobbek kozott), mert a parom nem akart lefekudni velem (en vagyok a no). 10 honapot vartam valtozasra, ott kiderult a vegere, hogy egyszeruen nem voltam az esete (mert ugye az elejen ez nem tunt fel neki...).

A mostani parommal ugyan ez a problema....


Az elejen jo es sok szex volt, miota teherbe estem szinte semmi.... elmondasa szerint ez nem fugg ossze a dologgal. Neki lathatoan ez igy tokeletes.egyszeruen nincs igenye ra. Ezen kivul mondhatnam, hogy minden rendben, de pont emiatt tonkre mennek az idegeim es lassan kikeszulok.


Mindekozben, a regi platoi szerelmeim egyike megint elokerult (az utobbi kapcsolatom kozben).

Egy ideig sokszor talalkoztunk, jol el voltunk de en kapcsolatban voltam ugye (vagyok is). Elkoltozott a kornyekrol es eltunt, pont amikor en a parommal a szakitas szelen alltam. Kibekultunk.... ez egy eve volt. Most az illeto viszont elokerult a semmibol azzal, hogy ez ido alatt mindent megteremtett nekunk.


Faj a szivem ettol az egesztol, fogalmam sincs, hogy megis mit csinaljak.

Valaki esetleg tapasztalattal, tanaccsal...?

Koszonnem.


2017. jún. 1. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lépj.
2017. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!