Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható, hogy barátnőm egy olyan fiú mellé fekszik be az ágyba egy barátnőjénél aki bejön neki?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a fiú középen alszik, a két lány pedig szélen. Aztán elvileg barátnőm a földön aludt végül mert nem volt kényelmes. Egyébként eléggé nyitott kapcsolat, nincsenek titkok, tabuk közöttünk, csak szerintem egyrészt gyerekes sztori, még ha igaz is, másrészt pedig most kissé szét felé húzunk, igy nehezemre esik tolerálni a mások iránti vágyait. Különben nincs szabad szex, de tárgyalható, csak nem így, hogy utólag benyögünk valamit, lehet csak azért mert nem jött össze a dolog. Ti is csalódottak lennétek?
2018. febr. 13. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
A nőd tagadhatatlanul egy retek.
2018. febr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
de hát nem történt semmi, egy ágyban aludtak, és akkor mivan?
2018. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Még csak egy ágyban sem aludtak, mert a nő a földön volt. Nem értem a problémát.
2018. febr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is aludtam egy agyban pasival. O szex volt.
2018. febr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne elfogadható, én sem fekszem be mások mellé az ágyba. Ahogy nézem, a ti kapcsolatotokban ez simán elfogadható, hiszen te magad írtad, hogy nyitott a kapcsolat. Ebben az esetben ne essen rosszul.
2018. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!