Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen egy álompasi?

Figyelt kérdés

Főleg külsőleg,de belső tul-ok is jöhetnek....

18/L vagyok és kíváncsi vagyok,hogy nektek mi az ami bejön....

Ti már megtaláltátok álmaitok pasiját?


2010. jún. 7. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én már ezt a kérdést feltettem. Képtelenek rá értékelhető választ adni. :D


20F

2010. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bocs h kommentelek, de az a baj, h ott az "álom" szócska, szal hiába arról álmodozik, nan kicsi rá az esélye h pont olyannal is fog lyárni akiről képzelődik.

17F

2010. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
David Hasselhoff és Justin Bieber keveréke.
2010. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Daniel Caig 19/L
2010. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám "tökéletes".

Nem álompasi.

Minden lányak más a tökéletes...bár a legtöbben hiába keresik nem találják.

Azért mert nem kelle keresni.

Véletlenül jön majd mint nekem.

És amikor azt mondom tökéletes nem hazudok mert tényleg az tökéletes SZÁMOMRA.

2010. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Álom álom édes álom. Én is álmodoztam róla, meg is találtam. Legalábbis azt hittem. És jól pofáraestem... Többé nem kell nekem sem az álompasi. De tudjátok van különbség az álompasik között is. Van az a tipikus szépfiú, akivel nekem sikerült összejönni, és van egy másik, aki nem biztos, hogy szépfiú, de szintúgy belészeretsz. És boldog leszel vele hosszú éveken át. Én most ilyen álompasit keresek. Nem kell több szépfiú.
2010. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
álompasi...:Sritka a rendes pasi,nem az álom!sztem olyan nincs,legalább is még nem találkoztam olyannal...kedves,legyen humora...stb
2010. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18:55 és ha szépfiú és ő is a hosszú kapcsolatér van oda, akk ő lesz az új "tökéletes", ha dob akkor meg egyből a fúj hogy ez kellett nekem, ezér voltam oda?
2010. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
hát.. szőke hosszú vagy fekete hosszú raszta hajú, szakállas, tetovált és aberrált. vagy csak egy átlagos kecske szakállas nagyon rövid hajú fiú. belsőről még annyit, hogy mivel nekem szar humorom van nem nehéz lenyűgözni, imádom a rossz vicceket, szóval valami hasonló fiú kéne aki nem néz full hülyének amikor a semmin röhögök órákig. fontos még, hogy megbízható legyen, és, hogy feltudjak rá nézni. ennyi kb.:D
2010. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja illetve fontos, hogy hasonló legyen az érdeklődési körünk. előző voltam.
2010. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!