Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves lányok?! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok?! Milyen nektek az álompasi?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy külső-belső tulajdonságok közül mik a legfontosabbak nektek?

15/f


2011. márc. 14. 19:45
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
89%
ez jó kérdés bár tudnám én is :S 15f
2011. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
66%

a kulso: david beckham azaz izmos, barna bor, rovid haj, jo stilus

belso: legyen kedves, vedelmezo, engem nemzavar ha masok elott jatsza a nagymenot de velem nelegyen bunko, huseges


nagyjabol ennyi


15/L

2011. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nincs ilyen "ideálom".. Én nagyon hamar beleszeretek akárkibe, lehet az 15 vagy akár 35 éves is..

Én először egy fiúnak a szemét nézem, és ha az olyan, hogy ááááá akkor már szinte nyert ügy van.. Ha jó így az alapstílusa.. jófej, lehet vele nevetni meg beszélgetni, akkor annyi..:DD

15/L

2011. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát nekem kék szemem van:) Bár sztem egyáltalán nem fontos a szem színe...
2011. márc. 14. 19:57
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
a sze az elsők között van amit megnéznek ;) sztem legyen pont olyan mint én xDD 170 magas, szálkás, full izom, szőkésbarna :P egyébként 16/fiú voltam :D
2011. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem külső tulajdonságra annyira nincs ideálom, ne legyen kövér, nem baj ha nem izmos:) szeme/haja színe tök mindegy. Magasabb legyen mint én.

A belső tulajdonságok sokkal fontosabbak..pl nálam nagyon előnyös ha valaki vicces és sosem unatkozok ha vele vagyok, legyen udvarias, segítőkész, és véggyen meg ha úgy adódik, az őszinteség is nagyon fontos. Legyünk egy hullámhosszon, onnnantól minden jól megy:D

14/L

2011. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
olyan mint amilyen a barátom :O
2011. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Külső:

Nincs kifejezetten ideálom. Szeretem, ha magasabb a srác nálam, bár a 161 centimet nem nehéz felülmúlni. Külsőségekben fontosabb az alapvető ápoltság, mint a szem és haj színe. Inkább sportos alkatú legyen.

Belső:

Legyen velem kedves és figyelmes, humoros, de tudja, mikor lehet hülyéskedni és mikor nem. Legyen hűséges és ne hanyagoljon el, de ne akarjon állandóan velem lenni. Ha néha-néha romantikus, az nagyon jó:)

Fontos, hogy mindkettőnknek legyen egy kis szabadideje. Kell, hogy néha elmenjen a haverjaival bulizni (de rúgjon be, ne drogozzon és max. alkalmanként, nagyobb bulikban cigizzen csak), míg én elmegyek a barátnőimmel moziba, vagy bármi. Szóval ne hanyagoljuk el egymást, de a barátainkat sem!:)

15/L


Fiúk: Most őszintén, ez olyan nagy kérés?

2011. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mentifantezsvér ***** válasza:
89%

külsőre: szemszín hajszín tökmindegy csak jólegyen az összkép :) testalkatra nálam ne legyen alacsonyabb és ne legyen anorexiás hanem olyan normális.

belsőleg: vicces legyen.. de most nem úgy gondolom hogy percenként vicceket mesél hanem a megjelenése és a természete olyan jókedvű mókás aki mindenkít felvidít. ( deszkások és BMX esek hatalmas előnyben ) :P

2011. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

19 : 53 vagyok..

a szemen nem a színt értettem, hanem h hogyha ránézek , akkor az úgy fogjon meg, h ne tudjak máshova nézni, ilyen elragadó.. :D :$

2011. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!