Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a pasitok szex társkereső oldalakat nézegetne?

Figyelt kérdés
Már másodjára veszem észre, hogy ilyen oldalt nézett. Először úgy voltam vele biztos mikor filmet nézett beadta csak, de már nem tudom mit gondoljak,kezd idegesíteni a dolog.

2018. febr. 13. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon meglepődnék, hogy nekem pasim van:)
2018. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan online filmnézős oldal ami mázsaszám dobálja fel ezeket a vackokat, emiatt ne legyél kiborulva.
2018. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálnék, ráírnék kamu fotóval ...


... aztán megbeszélnék egy randit.

2018. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(De valószínűleg nem húznám ezzel az időt, enélkül szakítanék.)
2018. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom nálatok mi van de volt már hogy kíváncsiságból én is felmentem.
2018. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
De mit szól hozzá ő...? Szerintem tőle megkaphatod a " miértre" a választ, ha esetleg megkérdezed.
2018. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
mindenki nézelődik, te is nézegeted az új csizmákat a kirakatban, mégsem veszed meg őket.
2018. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy tudnék róla. Nem szoktam nézni mit csinál netezés alatt, az előzményeit se nézem vissza, de szerintem nem esne jól. Reménykednék benne, hogy csak kíváncsiágból nézett fel, én is felkukkantottam már többször is BDSM társkeresőkre, de még csak a rosszlányok.hu-ra is, hogy milyen a kínálat. :D
2018. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"mindenki nézelődik"


Röviden, kvára nem. Engem te ne vegyél bele. Köszi.

2018. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!