Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm pasija egy ingyenél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm pasija egy ingyenélő hímringyó. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Teljesen egyértelmű, hogy kihasználja a barátnőmet, csak a barátnőm az egyetlen, aki ezt nem látja, vagy pedig teljesen jó így neki. Én viszont szeretném megóvni őt ettől amennyire lehetséges. A pasi bár dolgozik, de nagyon keveset, állandóan barátnőmtől kér kölcsön, elmaradásai vannak, és a rezsibe sem száll be soha, annak ellenére h lassan egy éve ott lakik (barátnőm kecója). A kis hobbijaira mindig van pénze természetesen.


Tudom, nem az én pénzem, nem az én pénztárcám. Tudok valamit tenni? Barátnőm már a babát tervezi ezzel az ingyenélő suttyóval, állítása szerint imádja a gyerekeket a srác. De abból nem élnek meg. Barátnőm jobban keres, bár az ő fizuja sem számít jónak. Akkor lehet gondolkodni, h a pasi mennyit kereshet, a minimálbér körüli összeget.


Ő azt mondja, boldog, és soha senki nem szerette így, ahogy ez a srác. Én nem akarom megfosztani őt a boldogságtól, én védeni szeretném. De ez csak rosszabb lesz így. Ilyen férfival nem lehet hosszútávon alapozni közös jövőt.


2018. febr. 15. 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszólsz, akkor esélyes, hogy nem lesz már a bnőd.
2018. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne szolj bele! Faj neked hogy valakik szeretik egymast oszinten?? Jo hogy nem mondod neki kivel epitsen jovot ! Te keres magadnak egy netto 200-300 ezres palit akit nem szeretsz es elj vele!
2018. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5%
Én azt tudom hogy mit ne tegyél.; Ne feküdj le vele!
2018. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek ez megfelel, és boldog, akkor ne tedd már tönkre a párkapcsolatát csak azért mert neked nem felel meg, és te más pasit képzelsz el magadnak.
2018. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd vsak rajon, hogy ez nem mukodik es kihasznaljak.
2018. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Azért valljuk be, nehéz ezt végignézni, amikor egy barátodat, barátnődet totálisan hülyére veszik és kihasználják. Ráadásul ennek a kapcsolatnak biztos nem lesz jó vége, tehát akár erkölcsi kötelessége is lehetne az embernek ilyenkor valamilyen formában közbelépni vagy felvilágosítást tartani. Tudjátok, a párkapcsolatok jöhetnek-mehetnek az életben, de az igaz barátság elméletileg örök. Szóval kényes ügy, talán próbálj először több ismerősnél, rokonnál tapogatózni, hogy ők is ugyanígy látják-e a helyzetet, ahogyan te, és ha igen, okoskodjatok ki valamit. Ha mások nem így látják, akkor törődj bele és bízd a barátnődre.
2018. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre hasznos válasz értő olvasótól.

Már a barátnőmmel is beszéltem erről, szerencsére jó a kapcsolatunk, viszont a szokásos választ kaptam, hogy neki így jó. Ezt el is fogadom, örülök, ha neki jó, csak hosszútávon nem gondolkodik, engem ez zavar. Én kicsit idősebb vagyok nála (30-on felüliek vagyunk), és "látom" mi lesz ebből. Nem akarom, h egy gyrekkel szívjanak, mert a pasas alkalmatlan lesz errre, ekkora fizuból éhezni fognak. Így is mindent a lány fizet. Nyilván mindenki a maga szerencséjének kovácsa, engem bosszant ez a "férfi". Egyébként kicsit a mi barátnői kapcsolatunk is kezd ennek rovására menni

Köszönöm a 2. válaszoló kommentjét, az én párom remekül van, és ennél ne aggódj, jobban keres mint amit írtál :D Sőt, még én is. Gondoltad volna?


Csak abban reménykedem, h időben kiszáll, és ráeszmél, hogy ez így nagyon nincs rendben. Igen, bár nincs nagy baráti kör, ez a pár ember hasonló véleményen van mint én, bár én vagyok a fő szószóló, a többiek amolyan ráhagyó magatartást tanúsítanak.

2018. febr. 15. 10:10
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Annak az esélye is megvan hogy szépen elküld melegebb éghajlatra mert milyen dolog már az hogy te mint jó barát nem vagy vele boldog mert ő az hanem szét akarod őket választani. Akit ennyire elvakít a szerelem csinálj bármit inkább elzavar mit sem igazat adjon neked.
2018. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
“Köszönöm a 2. válaszoló kommentjét, az én párom remekül van, és ennél ne aggódj, jobban keres mint amit írtál :D Sőt, még én is. Gondoltad volna? “. Na itt bujt ki a szog a zsakbol. Te jobb tarsadalmi reteghez tartozol , ezert kinosnak talalod hogy a baratnod hozzatok kepest egy csoro. Lehet a baratnodnek fontosabbak a belso ertekek , nem arra vagyik hogy kulfoldre jarjon nyaralgatni , vagy fullos hazuk-lakasuk legyen stb. Neki masab az ertek rendszere mint neked. Te vagy joba szulettel vagy tettel erte , de neked ez volt a legfontosabb az eletedben a nagyon jo korulmenyek . A baratnod az masabb . Nem biztos hogy rossz ember az aki velen , csak teged bosszant hogy nem veled egyszintuvel van egyutt a baratnod. Azt montad 30 felettiek vagytok , tehat erett nok , celtudatos dontesekkel . Hidd el ha o tobbet akarna akkor nem vele lenne egyutt de ez neki eleg. A minimal ber mennyit takar? Mondjuk ha a ferfi keresne egy jobb munkahelyett az elony lehetne ha mar 180 korul tudna keresni akkor lehet babazni .
2018. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kényes ügy, de azt talán meg lehet próbálni, hogy nem lebeszéled, hanem kérdésekkel világítasz rá a szituációra.

Ha lebeszéled, akkor csak megharagszik rád és reflexből ellenkezni fog.

Kérdezz és lehetőleg ne támadóan, de egyenesen és lényegre törően.


Miből lesz finnanszírozva a baba? Egy fizetésből, amiből még kölcsön is ad időnként és vissza se kapja?


Milyen jövőképük van? Hogy képzeli el a 3-5 vagy akár 2 éves távlatot?


Ha most gyakorlatilag egy fizetésből élnek, akkor ki fog dolgozni és ki fig otthon maradni a gyerekkel? És mindezt mennyi pénzből?


Ez már támadás, de a oasi a f@rkán kivűl mit tett eddig bele?

Se lakást, se rezsibe nem száll be, csak kölcsönkér.


És így bocsánat, nem rajtad szeretném leverni, de menjetek a pitsaba, amikor azt kérdezitek, hol vannak a rendes pasik. Ő biztos jó magas és férfias, akinek nem pótanyu kell, mi?

2018. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!