Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért egy ingyenélő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért egy ingyenélő parasztot választott helyettem?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül neveztem így a lányt, miközben valójában sajnos semmi nincs köztünk. Ez a lány, aki egyébként az osztálytársam is, képes volt egy világ parasztját választani helyettem. Erről a senkiről úgy ahogy van, egy k*rva pozitív dolgot nem tudnék mondani: egy alkoholista, bunkó nyomorék, aki már meg is bukott valamikor, mert egy évvel fiatalabb a lánynál, de mégis egy évfolyamra járnak, külön iskolában természetesen: ez a segg egy legalja szakiskolában "tanul", a lány pedig egy jó nevű gimnáziumban, akárcsak én. Ha mindez még nem lenne elég, ráadásul cigány is (ne értsetek félre, ezt most nem előítélességből írom).

Azt nem értem meg, hogy egy kedves, okos, barátságos és ráadásul kifejezetten szép lány hogyan volt képes volt egy ilyen legalja tahóval összeállni, miközben jól tudja, hogy én mennyire szeretem, mindent megadnék neki, és nagyon nem mellékesen én nem állatként viselkedek vele és másokkal sem. Szerintetek hogyan szerezzem meg magamnak a lányt, úgy hogy ne legyek erőszakos, de legalább ettől a vadbaromtól elválasszam, mert nem bírom elfogadni, hogy életem szerelme képes volt összeállni egy ilyen sötét f*sszpóval! :S :@


2013. ápr. 14. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Neki a rossz kell, majd ha felébred és sírni fog akkor majd rájön h elbaccta.
2013. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
te is kib*szottul intelligens lehetsz. had járjon már azzal szegény csaj akivel akar
2013. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Egy évvel fiatalabb, de bukott, ezért egy évfolyamra jár a lánnyal?


Ha bukott volna, akkor idősebbnek kéne lennie, te nagyeszű :)


Amúgy meg ne irigykedj, így jártál.

2013. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Az hagyján, hogy a szöveg amit leírtál néhol értelmetlen, de az alap stílusod is azt sugallja, hogy egy ostoba kis pisilőjű degenerált vagy. Ja igen, ezt nem előítéletből írom.
2013. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

semmi közöd nicns a lány boldogságához. Savanyu a szőlő ezért látod csak így. Nem a müveltség a legfontosabb meg az anyagi háttér. Arra még nem gondoltál kispofám, hogy esetleg ez a tahó többet tud neki nyujtani mégis mint te? És most nem az anyagiakra gondolok.

Inkább te is nézz másfelé. Hogy modnhatod azt, hogy szereted a lányt mikor szabotálni akarod a boldogságát?

2013. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antihater ***** válasza:
70%
Mert a nők nagy része szubmisszív hajlamokkal van megáldva, és az "erőt" keresik a pasikban, csak azt nem látják, hogy a mai társdalomban az intelligencia az erő és nem a bunkóság.
2013. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hallottad már ezt a mondatot valahol:

Ha szereted akkor elengeded...És hagyod, hogy úgy legyen boldog ahogy akar.


Viszont nekem is szemetszúrt, hogy valami nem stimmel a korával.

2013. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyilván való hogy az oka az volt neki hogy te inkább érzelmesebb voltál, és ugye amit én észrevettem már hogy rengeteg lány utálja ha miattuk adja a férfi a jó kisfiút és hogy egy csöpögös alak. A nők inkább a határozottságot szeretik, meg ha önmagukat adják a férfiak. Én is így jártam már amikor nagyon hajtottam egy lányra akkor kedveskedtem vele meg minden, de lecsapta rá akezét egy másik srác, mindegy hasonló képen jártam mint te. Aztán megismertem egy másik lányt aki így nem jött be első látásra csak haveri módon beszélgettünk, és ugye akkor előjöttek az érzelmek is, meg minden és hát így érdekes módon összejöttem vele.

Tehát ez is lehet egy ok, de nem feltétlen én ezt tapasztaltam.

Hogy a lány konkrétan miért választotta őt, azt nem tudhatod, csak a lány tudja de azt csak tőle tudhatod meg, igazából, én előbb csak egy felvetést tettem hogy esetleg ez lehetett az egyik ok.

Na most hogyan akarod visszaszerezni, hát az nehéz lesz. Először is ne avatkozz a kettőjük dolgába egy kapcsolatot nem szép dolgo tönkretenni azért mert neked kell a lány, ez kb olyan mintha ketten veszekednétek egy TV-jért mondjuk csak itt nem tárgyról van szó, és ugye a lány képes érthető módon persze megsértődni ezért hogy miért nem hagyod így békén.

Amit tehetsz csak annyi hogy vársz a szakításukig, persze hogy ne legyen feltűnő a dolog tartsd vele a kapcsolatot azért, mert ha szakít és te rögtön előkerülsz akkor az elég feltűnő lehet hogy a semmiből előkerültél érdekes módon, tehát ezt se játszd meg. Ja és ha szakítottak ne nyomulj rá azonnal egy kis időt várj vele, persze legyél mellette de ne vidd túlzásba.

2013. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy évvel idősebb, azt tényleg elírtam. Aki meg csak engem tud b*szogatni, hogy mekkora paraszt vagyok, az nyugodtan fogja be, és gondolja magát a helyembe. Ha az ő szerelmét vinné el előle egy nagybetűs SENKI, akkor is így gondolkodna mint most?! Vagy ha például a kislányotokat egyszer majd megkörnyékezi egy ilyen barom, akkor is azt mondanátok neki, hogy csak nyugodtan járjon vele? És ezt egyáltalán nem irigységből mondom, mert nektek fogalmatok nincsen arról, hogy mi a helyzet valójában, és nem ismeritek sem ezt a lányt, sem ezt a retardált gyökeret. Ennyi
2013. ápr. 14. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

ma 17:51

És ki vagy te, hogy eldöntötted, hogy ő egy Senki? Egy szelet kenyérnek nem voltál sosem a gazdája, és te mondod hogy senki? Ugyan már.

Tudod ha lenne egy lányom ahogy melitetted, akkorlehet, hogy tényleg nem engedném egy olyan karakterhez mint amit felvázoltál. De tegyük hozzá, hogy a Te közeledbe se engedném. Egy nyámnyila rinyagép vagy aki csak a saját szemszögéből hajlando látni a odlgokat és csak azt nézi hogy neki mia a jó. Valszeg ezt a lány is látta és ezért nem téged választott. Egyetlen fokkal sem vagy nála jobb.

Te mondod, hogy paraszt az illető? Akkor tem i vagy amikor itt egy elfogadhatatlan alpári primitiv stilusban nyilatkoztál róla... na ne nevettes már kérlek :)

2013. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!