Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, támogatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, támogatnátok a barátnőtöket, ha fogyni akarna?

Figyelt kérdés

Tehát ha ilyen kiindulási testalkatból:

[link]


szeretne elérni egy ilyesmit:

[link]

[link]



arra hivatkozva, hogy unja már, hogy nem talál magára ruhákat, semmi nem úgy áll rajta, ahogy kéne, nincs dereka, nyáron a ruhadarabok 90%-a (pántos, pántnélküli, ejtett vállú, elöl fordos, egyenes vállú) kizárva eleve már a mellei miatt


2017. nov. 11. 12:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne a barátod miatt fogyj, hanem magad miatt. Ha te fogyni akarsz, fogyj, ha nem, ne fogyj.


Amúgy milyen érdekes, hogy itt az összes dagi csaj ilyen tökéletes, narancsbőrmentes homokóraalkatúnak gondolja magát, mint az első kép, amit linkeltél. Azért nem hiszem, hogy fogyni akarnál, ha valóban ilyen alakod lenne, főleg, hogy ez retusált.


Na mindegy, azért annyira ne legyél vékony, mint a rózsaszín bugyis lány, mert ők már szinte anorexiás. De a másik nagyon csini.

2017. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek sem kellene feltétlen fogynia, és nem is biztos, hogy lesz valaha olyan, mint a 2. (azért vannak genetikai, alkati különbségek).



A konkrét kérdésre válaszolva, természetesen támogatnám. Én is rendszeresen mozgok, sportolok, vigyázok arra, hogy mit eszek (a józan ész keretein belül, tehát nem csak csirke+rizs 365 napon át).



Szerintem az egészség mindenkinek fontos.

2017. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

És miért akarna fogyni olyan alakból? Teljesen rendben van, sokkal vonzóbb szerintem, mint a vékony.

Ráadásul minél vékonyabb, annál nagyobb eséllyel megszűnik a peteérése is.

Se a túl vékony, se a túl kövér nem jó, az első az teljesen átlagos.

2017. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok narancsbőrös dagi csaj, valamivel még vékonyabb is lehetek a linkelt képnél combtájékon.

Viszont utálom, hogy nagy a mellem, minden kicsit csinosabb ruha kizárva nyáron

2017. nov. 11. 12:32
 5/31 AchromaticSmarties ***** válasza:
97%
Akkor egótuningért jöttél ide, azt akarod hallgatni, hogy: "jajjj, le ne fogyj, úgy vagy szexi, ahogy vagy, ne legyél gebe!!44"
2017. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy alapjában véve a kis melleket szeretem azt kell, hgoy mondjam, ha olyan alkatra, mint az első nem találsz olyan ruhát, amitől bármelyik férfi megvadul (a kis melleket kedvelők is), akkor nem a ruhával van a baj :)
2017. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyni akarj, hanem mozogni, kicsit formáld a tested, alakítsd át a zsír-izom arányokat rajta.
2017. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
Azért van ott husi xDDD kevesebb hamburgert zabálj, kisanyám!
2017. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igazából filigrán szeretnék lenni, nem izmos, de ezt nem tudom, hogy lehetne elérni
2017. nov. 11. 12:37
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez lenne a kiindulás,akkor Angela White kórosan elhízott,csak mert nagy melle van,vagy mi? :DDDDD

Szerintem inkább pszichológus kéne az anroexia nervosa miatt,de te tudod.

2017. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!