Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért érdemeltem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért érdemeltem ezt?

Figyelt kérdés

A jelenlegi élettársam be vallotta hogy a kapcsolatunk elején valóban csak szexre épült és úgy volt vele vagy belém szeret vagy nem, de végül belém szeretet állítása szerint.

De viszont szerintem nem szeretet belém mert:

Az elöző nőit akikkel randizott éttermekbe hordta, mozikba,ide oda szórakozni velem viszont nem így bánt.

Hanem csak feljárt hozzám szexelni és sehová se vitt el.

Magába zugatot a szavaival és a jó szexel de állítása szerint ő is szeret de szerintem meg csak a szex miatt van velem mert amikor nem akartam vele szexelni próba miatt hogyan fog reagálni 3-4napig akkor meg kiakadt és balhézott hogy biztosan meg csalom azért utasítom vissza. Az elöző nőit a tenyerén hordta engem meg nem és kijelentette ne is várjam el tőle. De tőlem meg el várja hogy legyek vele őszínte, el várja hogy legyek házias és úgy érzem többet vár el tőlem mint amennyit kapok tőle viszonzásképpen és folyton azt érzem hogy még nézi is hogy kiakarom-e használni vagy sem. Sokszor fáj az hogy egyoldalúnak érzem a kapcsolatot nem annyit kapok amennyit adok és amikor szóvá tettem neki hogy mi nem tetszik azzal jött rosszul látom rosszul érzem. Olyan mintha engem büntetne azért ahogyan más nők bántak vele. biztos azért van mert az exeit jobban szerette nálam és jobban nézhettek ki mint én. Mert ha nem így lenne biztos nem így bánna velem. Már nem vagyok belé szerelmes csak simán szeretet érzek.



#nők #pasi #párkapcsolat #szakítás #kapcsolatok.emberek
2018. febr. 15. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Mert szerintem még a nyolc osztályt sem jártad ki ilyen helyesírással. Kisebbségiek vagytok?
2018. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2x el kellett olvasnom, hogy megértsem. Az egész kusza, a helyesírás siralmas és a problémát sem értem. Azt írtad a végén, hogy nem vagy szerelmes. Akkor mi a kérdés? A pasidnak nyilvánvalóan csak szexre kellesz, te sem kötődsz hozzá annyira érzelmileg, akkor ki kell vágni a francba.
2018. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!