Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már csak megszokás? 7 éve vagyunk együtt, nekem kb már 4 éve mindig van egy aktuális plátói szerelmem akiről fantaziálok (mindig más. Eddig kb 7). Más is van ezzel így? Sajnos nem tudom senkivel megbeszélni, mert szégyenlem.

Figyelt kérdés
Ő az első igazi kapcsolatom, már együtt is élünk, nagyon szeretem, nyilván már nem lángoló a szerelem...
2018. febr. 12. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

És miért nem szakítasz, ha már semmi jó nincs ebben a kapcsolatban?

Próbáltátok megbeszélni és javítani a helyzeten?


Így szeretnéd leélni az elkövetkezendő 60 évedet?


Ilyen sz..rba szeretnél gyereket csinálni?

2018. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezen en is atestem 8 ev alatt, mindig volt valami platoi szerelem/fellangolas ahol soha semmi nem tortent. A hazassagunk jo, de unalmas, aztan megelegeltem az almodozast es szereztem magamnakbegy szeretot.


Sztem ez mentette meg a hazassagomat, e nelkul tavaly elvaltam volna es tenyleg a 7-.ik ev a legnehezebb:-)))Szoval nem vagy egyedul:-)

2018. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Imádom az ilyen megmondó embereket mint az első válaszoló. Kérdező olvasd el Radnóti Fanni naplóját, nagyon tanulságos. Ők teljes szívükből szerették egymást, és mégis szinte az első 1-2 év házasságuk után Fanninak szinte mindig volt valami plátói szerelme, vagy férfi aki megtetszett neki. Radnóti pedig meg is csalta őt. De ez csak egy példa. A lényeg, hogy attól még, hogy ilyen gondolataid vannak, lehet nagyon jó, és szerető házasságotok. De ha azt érzed, hogy a párodat már nem szereted, akkor tényleg lépj ki. A legjobb ha őszintén tudtok beszélni ezekről az érzésekről, fellángolásokról. Ha ő ezen kiakad/megsértődik, akkor valószínűleg nem együtt fogjátok leélni az életeteket.
2018. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2018. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Győr, de miért?
2018. febr. 12. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi, azt hittem esetleg vmi ismerős. Egyébként amíg nem csalod meg barátnődet, addig végülis nem gáz. De miben nyilvánul meg ez a plátói szerelem? Lesed titokban? :D bocs a viccért, csak nem tudom elképzelni, de tényleg érdekel.
2018. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam, de én vagyok a lány. Hat úgy néz ki h sokat gondolok rá, h milyen lenne vele minden, a kapcsolat a szex minden... főleg este meg napközben párszor. Eléggé szegyenlem magam emiatt
2018. febr. 12. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez csak fantázia. Mindenkinek van. Nem kell neki túl nagy feneket keríteni. Igen, lehet h volt már hét, de azért, mert az előzőek iránt is elvesztetted az érdeklődésedet. A mostani iránt is elfogod, ne aggódj. Ez nem jelenti azt h meg is csalnád. Am meg tényleg ne mond ez a párodnak, mert tuti többet képzelne bele.
2018. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ilyen fantáziálásokkal aláásod a saját kapcsolatod. Mindenkinek van, hogy hirtelen fellángol valaki iránt, de azt tudatosan el lehet nyomni. Ha mindössze 7 év után ennyi "szerelmed" volt már, akkor nem igazi az a kapcsolat. Azt az energiát, amit fantáziálásra fordítasz, simán arra is fordíthatnád, hogy a pároddal foglalkozol. Nem értem mi értelme van az ilyen kapcsolatoknak.
2018. febr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

#3-as

"az első 1-2 év házasságuk után Fanninak szinte mindig volt valami plátói szerelme, Radnóti pedig meg is csalta őt. ... attól még, hogy ilyen gondolataid vannak, lehet nagyon jó, és szerető házasságotok."


Igen, ez az igazi, ideális szerelmi kapcsolat, ahol az egyik fél mások iránt érez plátói szerelmet, a pasi pedig meg is csal téged. Gondolom te is erre vágysz. Kérdésem: ha a fenti szereplő nevét kicseréljük egy munkatársadra, aki ugyaniylen okokból csalja a feleségét, akkor is ezt mondod?...


Na, jó is hogyide találtam, múltkor olvastam a válaszod, pipa is lettem a képmutatáson, amit középiskolában belénk neveltek ( és hogy miért is kellene nekünk csak ezért idealizálni ezt a kapcsoaltot, csak mert ő Radnóti?!)


Szóval elolvastam: nem is akárkivel csalta Radnóti, konkrétan Fanni barátnőjével. 1 évig volt vele viszonya úgy, hogy Fanni tudta, hogy a férje beleszeretett, és hogy csalja is vele.

Miközben Fanni egyébként végig kitartotta a semmirekellő, lusta férjét, és inkább többet dolgozott már kora reggeltől, csak hogy ő nagyságának ne kelljen már kétkezi munkát válallnia( amúgy is, Radnóti nem szeretett korán kelni), meg hát hadd írjon, hiszen író. Szóval a nő dolgozott kettőjük helyett is.

Hála? Hát bocs, de én ezt nem tartom "igaz" szerelmenek, sőt, számomra röhejes, hogy miért gonolja bárki is ezt annak...


Menjünk bele akkor jobban:

- Fanni biztos, hogy szerette is őt, de óóriási alárendeltségre, sérült önértékelésre vall, hogy elnézte, amit művelt iránta.


- Radnótit közben elvitték munkatáborba is, persze hogy Fanni megsajnálta, amikor a férfi végül "őt választotta", lecsengett a fellángolás a másik nő iránt. Eleve veszélyben volt az élete, meg elhiszem, hogy szerette is őt, hiszen akkor nem tűri el ezt a szintű semmibevételt és megaláztatást, a viszonyt. De azt is tudjuk (pszichológia), hogy a málypontok, nehéz helyzetek, problémák képesek összetartani egy kapcsolatot. - Mg egy ideig biztosan.


És ennek a love sztorinak itt vége is lett. Honan tudod, mi lett volna, ha Radnóti éeltben marad és visszajön?

Komolyna azt gondolod, hogy életük végéig együt maradnak, boldogan? Hogy kitartott volna a felesége mellett?

Miért veszed ezt ennyire biztosra? A ragaszkodás nem egynelő a jó kapcsolattal, sem a szerelemmel.


Szóval nem, számomra az nem igaz szerelem, ahol ha bejön a képbe egy harmadik, kikezdek vele, és beközlöm a párommal is, hogy nem tudok lenneállni, lefekszem a harmadikkal.

Mindezt 1 évig.

Nem tuodm, az emberek hova teszik a józan ítélőképességüket, és miért magasztosítanak nyilvánvalóan nem idilli dolgokat, csak azért, mert ez most nem a szomszéd Jóska házassága, hanem egy íróé...


Egyébként elég sok írónk volt kicsapongó, nem tudok kivételt sem mondani, (vagy lelkileg totál sérült és mellé mentális problémákkal küzdő, aki lett inkább öngyilkos...).

De ökörségnek tartom, hogy mindezt csak ezért konkrétan képes valaki azt mondnai, hogy "ilyen az igazi szerelem", miközbenha egy munkatársad csalja meg az asszonyt otthon, nyilávn hasonló okokból kifolyólag,

ugyanilyen emberi motivációk és érzések hajtanak uyganis bennünnket, akkor az egy szemét disznó... Röhej. Úgy érzem, hogy nem gondolkoznak az emberek néha.

2018. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!