Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ugye nem jelent rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem jelent rosszat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az baj ha a barátom 2-3szor keres hetente? Úgy értem, kétszer-háromszor ír magától. Olyan is előfordul esetleg hogy egyik nap ír magától, de akkor reggel is meg este is.

A többi nap van, hogy hiába nem írok neki estig, magától akkor sem ír. Pedig bizonyos napokon tudom hogy nem estig tartó munkája van vagy hasonló.


Viszont mikor írok neki akkor sokszor nem zárja le 2 mondattal, van hogy egészen sokat ír.

Találkozni hetente egyszer vagy kétszer szoktunk.


2018. febr. 16. 16:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Feltételezem attól még gondolhat rám, hogy nem ír, nem is erről van szó. Én is gondolok rá úgy, hogy nem írok neki.


Amúgy általában rendben vannak a dolgaink... a programok, meg segít, támogat mindenben, látszik rajta hogy örül ha lát.

Csak elgondolkodtam ezen de lehet hülyeség.

2018. febr. 16. 16:31
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Mióta vagytok együtt és mennyi idősek vagytok?

Felnőtt embereknek (a kategória feltételezi) ezer dolguk van munkán kivül is és nem mind szeret amúgy sem üres dolgokról csetelgetni. Ott írod, hogy ha van mit mondania, mondja.

2018. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Hat, szerintem kulonosebben nem erdekled ot.
2018. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is ilyen problémám volt. Heti átlag kétszer találkoztunk, de közte kb semmi kommunikáció. Mondtam neki, hogy úgy érzem, nem olyan fontos neki ez a dolog...erre azt mondta, hogy jól érzem, mert bár jól érzi magát velem, bizonytalan, hogy akar-e kapcsolatot. Utána még találkoztunk párszor, de mivel nem változott a helyzet, inkább kerestem mást. Szerintem a te srácod sem biztos még benne.
2018. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt.


De amúgy meg annyi mindent megtett miattam....hogy azt nem hiszem hogy nem lennék neki fontos vagy szórakozna....


Hajlandó változni miattam bizonyos dolgokban, megtesz valamit ha én kérem amit amúgy nem csinálna meg... vagy segít a legnagyobb problémáimban is.

Bemutatott a szüleinek, haverjának, tudnak rólam mások is a környezetében.


Szóval ezekből meg azt gondolom hogy ilyeneket meg akkor csinál valaki ha fontos neki a másik.

2018. febr. 16. 16:44
 6/25 anonim ***** válasza:
Te is írhatsz neki, mivel láthatóan örül neki.
2018. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, ő 31.
2018. febr. 16. 16:44
 8/25 A kérdező kommentje:
16:44: én is szoktam neki írni....
2018. febr. 16. 16:44
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ő egyszerűen ilyen típus.
2018. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mondhatni jóban-rosszban mellettem van.

Még olyan is volt sajnos a sok stressz és minden miatt eleve vacakul voltam.... akkoriban sokszor piszkáltam őt néha alaptalanul is de aztán megbeszéltük. És mondta hogy "ráfogta" arra hogy sok bajom volt akkoriban.

Nem ment el és mondta hogy elege van...


Meg elmondhatok neki családi dolgokat is... mindig megvigasztal ha van valami bajom, olyankor viszont ha például csak neki tudom elmondani és írok neki akkor hosszasabban ír és igyekszik bátorítani meg önti belém a reményt...


Ilyet gondolom nem tenne meg ha nem lennék neki fontos...

És persze ez nálam is megy, ő is elmondhatja nekem ami vele van.


De ha jót mondok neki, hogy mi az amit értékelek benne, annak is örül.


Csak ezt nem tudtam hova tenni, hogy nem ír olyan sokat.

2018. febr. 16. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!