Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a barátotok ezt írná 2 hónap együttjárás után?

Figyelt kérdés
A barátom egyik este azt írta: ,,Szeretnélek szeretni és szeretlek is asszem''. Ez így nekem elég furcsa, megfordult a fejemben, hogy talán nem szeret, ha ennyire bizonytalan.

2018. febr. 20. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég tini kategóriásként hangzik...

Közölném, hogy szeress vagy hello.

2018. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy sokáig csomó ideig nem talált senkit, de most téged megtalált, végre talált valakit, akinek ő is tetszik kölcsönösen; de azért szerelmesnek nem mondaná magát; csak megpróbál szeretni, ha már te szereted , és ott vagy neki, mert azért kell neki egy párkapcsolat, hogy legyen mellette valaki; lehet, hogy már picit társfüggő lett; és az asszem, hát azt azért írta, merthogy nehogy elhagyd őt. Érzelmi biztonságot ad neki a párkapcsolat, de nem érez irántad olyan heves lángolást; nem érez szerelmet. Énszerintem. Csak próbál szeretni, mert végre van valakije aki értékeli őt és szereti, és szeretne kapcsolatban lenni; de nem érzi nálad azt a lángolást, tehát nincs szerelem, de szerintem szeret veled lenni. És amúgy nem tudom, hogy tudna-e szerelmes lenni beléd valaha.
2018. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ennyiből úgy érteném, hogy jó, hogy vagyok neki pótléknak, ha már más nincs, megelégszik velem is.

Mellesleg, felnőtt embertől ez marha furcsán hangzik, főleg írásban a semmiből...

Hány évesek vagytok?

2018. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húsz év körüliek vagyunk.
2018. febr. 20. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
ez olyan mintha nem lenne beléd szerelmes csak vagy neki akivel jár .Sztem küszködik az érzéseivel eléggé bizonytalan .
2018. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem edd meg
2020. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!